Екскурсії


24 жовтня 2019 року учні 7-Б класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" разом із класним  керівником  В.Герасименко здійснили екскурсію до м.Полтави. Діти побували у музеї Полтавської битви, музеї авіації, краєзнавчому музеї, музеї-садибі І.Котляревського та милувалися краєвидами чарівного міста.

15 жовтня 2019 року учні 7-А, 7-В, 10-А, 11-А класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» здійснили навчальну екскурсію до Харкова. Діти відвідали розважальний центр «Французький бульвар», де переглянули фільм за повістю Івана Франка «Захар Беркут».

28 вересня 2019 року учні 6-Б, 8-Б, 10-Б класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» разом із класними керівниками Саранчею Т.І., Могілевською О.А., Соломахою І.В. здійснили захоплюючу подорож до м. Дніпра. Романтичне і таємниче, сучасне і ритмічне місто надзвичайно захопило дітей своїми культурними і архітектурними пам'ятками, а також затишними парками, скверами. Учні відвідали незвичайний єврейський центр «Менора» – неповторний архітектурний комплекс, який став найбільш масштабним проектом не тільки в м. Дніпро, а й у всій Україні. Далі дітей чекала прогулянка дніпровськими хвилями на теплоході, де розгорталися чудові краєвиди та красиві пейзажі Монастирського острова, на якому розташована Миколаївська церква, а також відкритий водоспад «Поріг Ревіння». Окрім цього, учні побували у технічному музеї ретро-автомобілів «Машина часу», у якому представлено чимало експонатів, які доповнюють атмосферу кінця 20 століття. Є навіть фрагмент вулиці з бензоколонкою. На завершення цікавої екскурсії по музею ретро-автомобілів, дітям провели майстер-клас із виготовлення смачних десертів та пригостили чаєм. Не менш захоплюючою для дітей була екскурсія до музею популярної науки і техніки «Експериментаріум». Учні за допомогою інтерактивних експонатів власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, створювали блискавку, змушували літати магніт і навіть зазирали у нескінченність. Побачене у музеї, вкотре нагадало дітям як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках. Ця подорож принесла багато нових вражень та позитивних емоцій дітям!

24-27 вересня 2019 року учні 6-В, 7-Б, 7-В та 9-В класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" разом із класними керівниками І.Заяц, Т.Остаховою, В.Герасименко здійснили екскурсію до м.Львова. Діти відвідали Золочівський, Олеський та Підгорецький замки, памятку архітектури "Личаківський цвинтар", Дім легенд, міську Ратушу, греко-католицький собор Св.Юра, гору "Високий замок", парк "Шевченківський гай", майстерню Шоколаду, музей кави; пройшлися чарівними вуличками Львова. Сповнені найприємніших вражень  від гостинності міста Лева повернулися додому.

2 вересня 2019 року учні 11-А класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили поїздку до міста Харкова, під час якої відвідали парк культури та відпочинку ім. Горького та парк Шевченка.