Екскурсії


9 грудня 2018 року  учні 1-Б класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І -ІІІ СТУПЕНІВ N2" здійснили екскурсію до Харківського державного цирку. Яскраве шоу...Діти отримали великий заряд веселощів та позитиву.

8 грудня 2018 року учні 7-Б та 7-В класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" відвідали  фабрику ялинкових іграшок у місті Харкові. Діти побачили  увесь процес виготовлення ялинкових прикрас та ще й кожен розмалював іграшку.

31 жовтня 2018 року учні 5-Б класу КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» разом із класним керівником Т.Саранчею та вчителем математики І.Соломахою здійснили екскурсію до м.Полтави. Цікава подорож розпочалася екскурсією до Музею Дальньої Авіації. У музеї під відкритим небом діти були не лише спостерігачами, а й мали можливість побувати у кабінах літаків, які знаходяться повністю у робочому стані. Під час оглядової екскурсії містом діти побували на Соборній площі, побачили дім-музей Котляревського, нещодавно відтворений Успенський Кафедральний собор, Полтавський Хрестовоздвиженський монастир, "Білу альтанку" та пам’ятник українській галушці, які знаходяться на місці укріплення старої Полтави. Не залишився без уваги і музей «Поле Полтавської битви» - родзинка Полтави, який справив величезне враження на дітей. Завершенням цікавої подорожі стало відвідування майстер-класу із приготування піци. Місцеві піцайоли навчили дітей робити основу для піци та оздоблювати її різноманітними начинками. Згодом майже готові вироби були відправлені в піч із дровами, після чого хлопчики та дівчатка змогли поласувати власноруч виготовленими піцами. Учні 5-Б класу цей день запам'ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень.

30 жовтня 2018 року учні 2-Б класу разом зі своїми учителями Смаковською В.В., Венедіктовою І.В., Солодовник А.М., батьками здійснили екскурсію до міста Харкова. Відвідали Харківський державний академічний театр ляльок, де переглянули захоплюючу виставу «Таємниці королівського саду», побачили цікаві експонати у музеї ляльок, помилувалися красою міста, підкріпились у макдональдсі та побували у чарівному куточку неймовірної краси - екопарку Фельдмана. Море позитивних емоцій, вражень отримали діти. Задоволені і щасливі повернулись додому. Відпочинок удався!

25 жовтня  2018 року учні 8-Б та 11-А класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили навчально - профорієнтаційну екскурсію до Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут". Школярі занурилися у захопливий світ науки Політеху. Вчені та студенти ХПІ провели "кольорову"  лекцію "100% цікава хімія". Учні  відвідали музей, в якому дізналися про історію заснування інституту.

Співпраця продовжується: учні 7-А та 8-А класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" разом із класними керівниками Тризною О.В., Ольховською Т.М. побували на екскурсії в НТУ "ХПІ",познайомились з бібліотекою, відвідали тренінг "Небезпека в туристичному поході", воркшоп "Світ полімерів". Дякуємо організаторам за теплу зустріч, зокрема Петрову Сергію Олександровичу та його колегам!

2 жовтня 2018 року  учнів 6-Б класу разом із класним керівником Герасименко В.А. здійснили екскурсію до Тростянця. Відвідали Художній музей, краєзнавчий музей, музей шоколаду. Побували на історичній споруді "Круглий двір". Потім на турбазі "Лісовичок" відпочили та скуштували смачної каші.

З метою сприяння всебічному розвитку особистості, виховання любові до рідного краю, збагачення знань про його природу 21вересня 2018 року учні 9-А, 9-В та 10-А класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» разом із класними керівниками Зубовою В.Б. та Хижняк С.М. здійснили екскурсію до Фельдман екопарку. Була проведена змістовна, захоплююча екскурсія по парку. Діти відвідали контактний зоопарк.