Методична рада


Звіт про підсумки методичної роботи  за 2017/2018 навчальний рік

 

СТРУКТУРА МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2»

на 2018/2019 навчальний рік

 

1. Методична рада:

голова – Ємельяненко Т.М., секретар – Пилипенко Л.Г.

2. Педагогічна рада:

голова – Ємельяненко Т.М., секретар – Саранча Т.І.

3. Предметні методичні об’єднання:

- учителів початкових класів, вихователів ГПД та дошкільного виховання (керівник – Смаковська В.В., секретар – Глазкова Т.М.);

- учителів філологічного циклу (керівник – Ольховська Т.М., секретар – Яковлєва О.С.), російської філології (керівник – Атріщенко О.К.);

- учителів іноземної філології (керівник – Богмацер О.В., секретар – Коваленко А.С.);

- учителів суспільствознавчого циклу (керівник – Пилипенко Л.Г., секретар – Калітіна Л.М.);

- учителів фізико-математичного циклу та інформатики (керівник – Соломаха І.В., секретар – Лещенко О.П.);

- учителів природничого циклу (керівник – Тризна О.В., секретар – Бець Л.Г.);

- учителів художньо-естетичного циклу та психології (керівник – Кіпріч М.М., секретар – Ярошенко Л.О.);

- учителів оздоровчих дисциплін та предмета «Захист Вітчизни» (керівник – Зоріна О.І., секретар – Артеменко А.В.);

- класних керівників (керівник – Кійко Н.Г., секретар – Остахова Н.С.).

4. Школа молодого вчителя (керівник Рідкокаша С.М.).

5. Творча група вчителів для участі в пілотному проекті по впровадженню нового Державного стандарту початкової освіти (Вʼюнник О.В., Глазкова Т.М., Статівка Ю.О., Калюжна О.М., Десятниченко О.В., Шитоха А.П.).

6. Школа співдружності вихователів ДНЗ та вчителів початкової школи (керівник – В’юнник О.В.).

7. Педагогічна майстерня «Натхнення» (керівник – Смаковська В.В.).

8. Творча група для участі у розвивальному навчанні (керівник – Трепілець Л.П.).

9. Творча група для участі у впровадженні освітнього проекту «Інтелект України» (керівник – Смаковська В.В.).

 

 

 

МЕТОДИЧНА РАДА

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2»

на 2018/2019 навчальний рік

 

Голова методичної ради

- Ємельяненко Т.М.

Заступник голови

- Рідкокаша С.М.

Секретар

- Пилипенко Л.Г.

Члени ради:

- Кійко Н.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник методичного об’єднання класних керівників;

 

- Тризна М.П., заступник директора з навчально-виховної роботи;

- Вʼюнник О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи;

- Васюта Л.В., завідувач ВІКТОРІВСЬКОЇ ФІЛІЇ;

- Остахова О.В., завідувач ХРУЩОВО-МИКИТІВСЬКОЇ ФІЛІЇ;

- Дяченко М.О., завідувач СЕМЕНОЯРСЬКОЇ ФІЛІЇ;

 

- Шитоха А.П., керівник методичного об’єднання класних керівників початкових класів;

 

- Смаковська В.В., керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів, вихователів ГПД та дошкільного виховання;

 

- Ольховська Т.М., керівник методичного об’єднання вчителів філологічного циклу;

 

- Богмацер О.В., керівник методичного об’єднання вчителів іноземної філології;

 

- Пилипенко Л.Г., керівник методичного об’єднання вчителів суспільствознавчого циклу;

 

- Соломаха І.В., керівник методичного об’єднання вчителів фізико-математичного циклу та інформатики;

 

- Тризна О.В., керівник методичного об’єднання вчителів природничого циклу;

 

- Кіпріч М.М., керівник методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу та психології;

 

- Зоріна О.І., керівник методичного об’єднання вчителів оздоровчих дисциплін та предмета «Захист Вітчизни»;

 

- Ярошенко Л.О., практичний психолог.