Новини


Екологічна акція  "За чисте довкілля".
Доданий Вчора

23 травня 2018 року в рамках тижня добрих справ учнями 8-А та 8-В класів була проведена екологічна акція  "За чисте довкілля". 

...

Тиждень добрих справ. День третій. Фестиваль «Школа має талант»
Доданий Вчора

23 травня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» в рамках Тижня добрих справ проводився традиційний фестиваль «Школа має талант». Юні артисти демонстрували свої таланти у 4 номінаціях: «Вокал», «Етюд», «Інструментальна музика», «Хореографія». На шкільному подвір'ї, де зібралися глядачі, панувала атмосфера свята: море позитиву, посмішок, зацікавлених поглядів. Глядачі не жаліли долонь для своїх друзів, однокласників, даруючи їм бурхливі аплодисменти.

...

Краєзнавчий STEM -квесті
Доданий Вчора

23 травня 2018 року у рамках руху учнівської молоді України «Моя земля – земля моїх батьків» команда учнів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяла участь в районному краєзнавчому STEM -квесті . Учні пройшли маршрут на місцевості за краєзнавчими локаціями: історичне краєзнавство, екологія, географічне краєзнавство та мали можливість випробувати себе у техніці пішохідного туризму на «смузі перешкод». У загальному заліку команда школи посіла І - місце. Вітаємо переможців!

...

Зустрічаємо гостей
Доданий Вчора

23 травня 2018 року КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» відвідала методист-консультант ТОВ "Лінгвіст" у м. Харків Анна Іванова. Учитель Семенова Р.С. на уроці показала новий діяльниісний підхід у навчанні першокласників, інноваційні прийоми організації пізнавальної діяльності учнів. У теплій атмосфері відбулася конструктивна розмова про викладання іноземної (англійської) мови у перших пілотних класах, які упроваджують новий Державний стандарт за концепцією Нової української школи.

...

Тиждень добрих справ. День другий.
Доданий 22.05.2018

22 травня 2018 року в КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» учні 5-10 класів спільно з своїми батьками організували на подвір'ї школи веселий благодійний ярмарок, який пройшов в рамках шкільного Тижня добрих справ.

Цього весняного дня, діти мали змогу сповна продемонструвати власні кулінарні здібності, створивши різноманітні смаколики, тістечка, випічку. Одним сподобалося продавати, а іншим – купувати. На шкільному подвір'ї лунала музика, розливався веселий сміх дітвори, панувала дружня та тепла атмосфера, яку створювали, зокрема, продавці, Дівчатка та хлопчики радо спілкувалися з покупцями та бажали смачного й вдалого дня.

Ярмарок пройшов весело і цікаво!

Організатори ярмарку вдячні батькам за підтримку дитячих ініціатив та всім тим, хто прийшов та приєднався до ярмарку.

...

Тиждень добрих справ
Доданий 21.05.2018

З 21 травня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» розпочався Тиждень добрих справ. Перший день тижня пройшов під девізом: «Спорт – це сила, спорт – це здоров'я». Учні з'явилися до школи у спортивній формі, адже на них чекали різноманітні заходи та змагання. День розпочався із незвичайної ранкової зарядки, яка створила бадьорий настрій на цілий день. І діти, і дорослі під музику виконували вправи, рухалися, виконуючи нескладні танцювальні рухи.

Насиченою була програма спортивного дня. Учні 9-х та 10-х класів взяли участь у шкільному чемпіонаті з футболу, восьмикласники провели змаганнях з волейболу, для 7-х класів був проведений тенісний турнір, а п'ятикласники та шестикласники мали змогу пограти в шахи та в шашки. В цей день для дітей працювали відеозали в кабінетах інформатики та в новій медіатеці, де бажаючі мали змогу переглянути фільми про олімпійські досягнення українських спортсменів.

...

Зустрічаємо поважних гостей
Доданий 19.05.2018

19 травня 2018 року КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  відвідала Голова Харківської обласної державної  адміністрації Ю.О. Світлична.  Для учнів із особливими освітніми потребами було відкрито  ресурсну кімнату та медіатеку. Голова ХОДА оглянула роботи, проведені в приміщеннях школи, де був зроблений поточний ремонт та встановлено нове обладнання. У ресурсній кімнаті облаштували три зони: соціально-побутової реабілітації, навчальну та  зону гри.  Медіатеку забезпечили всім необхідним інформаційним ресурсом. Батьки, учні та педагоги висловили вдячнівсть Юлії Олександрівні за турботу та вирішення освітніх проблем.

...

День вишиванки
Доданий 17.05.2018

Усе навколо завмирає,
Коли вдягаю вишиванку.
Лиш серце радісно палає,

Мов промінь сонця на світанку.

...

Флешмоб до Дня вишиванки
Доданий 17.05.2018

17 травня 2018 року учні та педагоги  КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у флешмобі до Дня вишиванки.
 

...

Школа розвитку лідерів учнівського самоврядування
Доданий 16.05.2018

16 травня 2018 року лідери учнівського самоврядування КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» Болотна Ірина, учениця 9-В класу та Дмитришина Євгенія, учениця 8-Б класу,  взяли участь у останньому занятті Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

...

Зустрічаємо гостей
Доданий 16.05.2018

15 травня 2018 року директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова відвідала заклади загальної середньої освіти району. 
Разом з першим заступником голови районної державної адміністрації Валентиною Зиряновою та начальником відділу освіти районної державної адміністрації Іриною Повойко, Лариса Георгіївна оглянула ресурсну кімнату та медіатеку КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ №2», які на сьогодні повністю облаштовані меблями, необхідною технікою та дидактичними матеріалами.

...

Родинне свято  "Мила мама, люба мама"
Доданий 14.05.2018

11 травня 2018 року в 2-А класі КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" відбулося родинне свято  "Мила мама, люба мама". Учні разом із батьками брали участь у  різноманітних конкурсах, виконували цікаві завдання.

...


1-12 13-24 25-36 ... 337-348 349-352