Новини


Екскурсія до Закарпаття.
Доданий 08.07.2019

27 червня 2019 року учні 9-А та 9-В класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 разом із класними керівниками Зубовою В.Б., Хижняк С.М. здійснили незабутню, неперевершену екскурсію до Закарпаття. 

...

Випускний вечір у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2»
Доданий 08.07.2019

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, затишними, рідними класами, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя. 
27 червня 2019 року випускники КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» разом з батьками, друзями і знайомими, зібралися на шкільному подвір’ї де на них чекала найприємніша мить – випускний бал. 
Розділили радість свята із випускниками голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова. Вітаючи випускників із закінченням школи, Володимир Анатолійович побажав їм віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні своєї мети. 
Традиційно, прощалися випускники зі школою у ритмі останнього шкільного вальсу, який подарував випускникам позитивні емоції.

...

У нас в «Сонечку» завжди сонячно! Закриття табірної зміни
Доданий 21.06.2019

Непомітно пролетіли три тижні у таборі відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2». За цей час таборята побували на підприємствах міста, відвідали музеї, майстер-класи, концертні та розважальні програми, поринали у світ пригод разом з піратами, Шерлоком Холмсом, Нептуном, казковими та мультяшними героями. Кожного дня у таборі було гамірно, панувала весела, доброзичлива атмосфера. А скільки було приємних моментів, сюрпризів! Ось і на закриття табірної зміни вихованці разом з вихователями та загоновими вожатими підготували справжню шоу-програму. Діти продемонстрували всі свої вміння і таланти. Разом з наймолодшими виступали і вчителі. Приємно було спостерігати за вожатими, які самі ще не досить дорослі, але багато чого змогли навчили своїх молодших друзів. Танці, пісні, музична казка, хореографічні композиції , конкурси – все знаходило підтримку у глядачів. Лунали аплодисменти, сіяли посмішки, розливався дитячий сміх! А на останок - приємний солодкий сюрприз - морозиво! 

...

Екскурсія на підприємство "Лекорна"
Доданий 19.06.2019

19 червня 2019 року загін "8 елемент'"  табору з денним перебуванням "Сонечко"  КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"   побував на екскурсії на підприємстві "Лекорна". Діти дізнались, як виготовляються смаколики і з задоволенням їх скуштували.

...

Гра "Пошуки браслету королеви"
Доданий 19.06.2019

19 червня 2019 року в таборі з денним перебуванням «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» трапилась незвичайна подія. Таборят було запрошено невідомим здійснити цікаву пригоду. Як виявилось, цим невідомим був Шерлок Холмс. Він попросив допомоги в розкритті злочину - викраденні браслету королеви. Для того, щоб виконати завдання Холмса, діти пройшли заплутаними стежками кримінальних справ: «Цілком таємно», «Картотека доказів», «Хімічна лабораторія Ватсона», «Увага! Розшук!», «Слідством встановлено», «Справа № 12 «Таємниче послання». Кожен загін розшукував частину браслета та отримав від королеви заслужену винагороду у вигляді солодких кольорових намистин. Вихованці табору вдячні творчій групі загонових вожатих, які під керівництвом педагогів-організаторів Остахової Н.С. та Сімченко І.В. підготували цікаву гру.

...

Табір "Сонечко". День дванадцятий
Доданий 19.06.2019

19 червня 2019 року вихованці 1 загону табору з денним перебуванням "Сонечко"  КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" відвідали світлицю районного будинку культури, де керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Подолинна Л.М. провела для дітей майстер-клас із виготовлення звірят з глини.

...

Екскурсія до краєзнавчого музею міста Богодухова.
Доданий 18.06.2019

18 червня 2019 року вихованці загону "8 елемент" табору з денним перебуванням "Сонечко" КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили екскурсію до краєзнавчого музею міста Богодухова. Козловський Я.В. розповів про походження назви нашого міста, річки Мерло.  Діти дізнались про життя людей на території нашого краю, їх побут в давні часи.

...

Табір "Сонечко". День одинадцятий
Доданий 18.06.2019

18 червня 2019 року у таборі з денним перебуванням «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений музичний дайджест, де діти мали змогу відчути себе справжніми музичними детективами і дослідити всі періоди формування музичного мистецтва. Діти із захопленням співали та танцювали під пісні 80-90-х років, а також дізналися багато чого нового про сучасну музику.

...

Табір "Сонечко". День десятий. День здоров'я
Доданий 14.06.2019

14 червня 2019 року у таборі з денним перебуванням «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений День здоров'я. Вранці після зарядки та сніданку вихованці табору вирушили до міського ставка Копань. Творча група загонових вожатих на чолі з педагогами-організаторами Остаховою Н.С. та Сімченко І.В. підготували для дітей цікаву програму дня: веселі, захопливі і незвичайні конкурси. Діти разом з вожатими презентували свої рекламні виступи «Ми за здоровий спосіб життя», а потім всі зустрілися з морським царем Нептуном та його підданими. Таборята вирушили на пошуки морських перлин, долаючи такі випробування: «Риф», «Водоноси», «Крабобол», «Буря на морі», «Спритні плавці», «Не лопни». В кінці незвичайних пригод Нептун нагородив дітей солодким морським камінням. Після свята на дітей чекав смачний обід на природі.

...

Закриття табірної зміни літнього мовного табору "Sunshine"
Доданий 14.06.2019

14 червня 2019 року відбулося закриття табірної зміни літнього мовного табору "Sunshine" КЗ "БОГОДУХІВСЬКА  ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2". Дітям було запропоновано взяти участь у грі "Jeopardy , під час якої таборята мали змогу позмагатися між собою та в той же час перевірити , що нового вони дізнатися під час перебування в мовному таборі. По закінченні гри кожен учасник отримав солодкий приз.

...

«Photo Scavenger Day»
Доданий 13.06.2019

13 червня 2019 року у англомовному таборі був «Photo Scavenger Day» (scavenger hunt (від англ. полювання на сміття) – це американська гра, команди-учасники якої мають за певний час знайти та назбирати предмети зі списку, не купуючи їх.) Наші таборята сьогодні спробували себе в ролі «полювальників», але їхньою зброєю були мобільні телефони. Зранку таборята зібралися у дитячому парку, вони були розділені на 4 команди. Капітани отримали листи з нумерацією завдань, куди вчителі ставили відмітки про виконані задачі. Учасники повинні були командою знайти, принести чи сфотографувати якийсь предмет, чи навіть зробити відео. Креативність дітей не знала меж, а піднесений командний дух привели гравців до перемоги. Завдання, які сподобалися та запам’яталися найбільше були такими: «Принести три речі, які починаються на букву «L», «Зробити фото із твариною», «Принести щось паперове, фіолетового кольору», «Зробити фото навпроти українського прапору», «Зробити фото з незнайомим високим чоловіком», «Записати відео, де ви співаєте пісню англійською», «Зняти відео, в якому вони беруть інтерв’ю у незнайомця англійською мовою». Наприкінці гри таборятам треба було знайти QR-code, відсканувавши, який вони отримали секретне слово «Sweets» (солодощі), що і було винагородою за відмінно і успішно виконану роботу.

...

Табір «Сонечко». День дев'ятий.
Доданий 13.06.2019

13 червня 2019 року у таборі з денним перебуванням «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» була проведена гра «Вихователь, вожатий, я - спортивна сім'я». Сім збірних команд взяли участь у веселих естафетах, які підготувала інструктор з фізичного виховання Зоріна О.М. Всі учасники справились із завданнями, виявивши спритність, витривалість, спортивний запал і волю до перемоги. Перемогла дружба. Команди були нагороджені солодкими призами.

...


1-12 13-24 25-36 ... 421-432 433-434