Новини


Свято «Золота осінь в мирній Україні»
Доданий Вчора

В рамках проведення обласної акції «Оберіг для захисника Вітчизни» 21 вересня 2018 року учні КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у Святі «Золота осінь в мирній Україні», присвяченому Міжнародному Дню миру. Була організована виставка поробок з природного матеріалу та оберегів задля підтримки військових, захисників нашої Вітчизни. Учні отримали гарний настрій та заряд позитивних емоцій, а ще – солодкі подарунки від голови районної державної адміністрації Володимира Шарова та голови районної ради Сергія Панова. 

...

Танцювальний флешмоб "Ми за мир на планеті Земля"
Доданий Вчора

21 вересня 2018 року в рамках Всеукраїнської освітньої кампанії "Голуб миру" у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ  №2" був проведений танцювальний флешмоб "Ми за мир на планеті Земля".

...

Екскурсія до Фельдман Екопарку
Доданий Вчора

З метою сприяння всебічному розвитку особистості, виховання любові до рідного краю, збагачення знань про його природу 21вересня 2018 року учні 9-А, 9-В та 10-А класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» разом із класними керівниками Зубовою В.Б. та Хижняк С.М. здійснили екскурсію до Фельдман екопарку. Була проведена змістовна, захоплююча екскурсія по парку. Діти відвідали контактний зоопарк.

Дякуємо за надану можливість цікавого відпочинку!

...

«Мистецька галерея осені»
Доданий 20.09.2018

Тихенько, немов таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий подих приємно розливається вулицями міст і сіл, парками і скверами, лісами та полями, а також коридорами школи, де руками батьків та учнів створена осіння фантазія…

«Мистецька галерея осені» - таку назву має традиційна виставка поробок з природних матеріалів, яка відбулася 20 вересня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 за участю учнів 1-4 класів. Готуючись до виставки, свою фантазію, вигадку, майстерність виявили не тільки діти, але й їхні батьки. Своїми вправними руками вони створили справжні «шедеври», які радували око всіх, хто завітав у цей день до школи.

Все,чим багата українська земля, красувалося на виставкових столах. Вироби були різноманітними: лісові мешканці, казкові герої, екзотичні звірі, осінні букети з овочів та фруктів, кораблі, літаки, віночки та багато інших цікавинок. Переходячи від одного столу до іншого, відвідувачі могли потрапити до фермерського господарства, на українське подвір'я або на лісову галявину. Баклажани, гарбузи, кабачки та інші дарунки осені ожили на виставці. Роботи дітей довели: якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні речі перетворити на справжні шедеври.

...

Виставка осінніх композицій з квітів
Доданий 20.09.2018

20 вересня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" була проведена виставка осінніх композицій з квітів та природного матеріалу "Хай буде мир на планеті Земля", в якій взяли участь учні 9-11-х класів.

...

Виставка осінніх композицій з квітів та природного матеріалу "Хай буде мир на планеті Земля"
Доданий 19.09.2018

19 вересня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" була проведена виставка осінніх композицій з квітів та природного матеріалу "Хай буде мир на планеті Земля", в якій взяли участь учні 5-8-х класів.

...

Загальні збори
Доданий 14.09.2018

14 вересня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" були проведені загальні збори (конференція), на яких були присутні голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А., адміністрація школи, батьки, вчителі, учні. У ході зборів було розглянуто ряд важливих питань, зокрема: про використання благодійних внесків за червень-серпень 2018 року, про затвердження Концепції розвитку КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" на 2018-2023 роки. На зборах було обрано голову та членів ради школи. Голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А. відповів на запитання, що турбували батьків.

...

Батьківські збори
Доданий 14.09.2018

Протягом тижня практичний психолог Ярошенко Л.О. на батьківських зборах в 5-х, 9-х класах проводила просвітницькі бесіди. Були підняті проблемні питання "Булінг в освітньому середовищі", "Особливості інклюзивного навчання", "Проблеми адаптації учнів 5-х класів". За відгуками батьків таке спілкування сприяє більш компетентному розумінню питань освіти.

...

Лекція на тему: «Стоп булінг!»
Доданий 13.09.2018

13 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайлом Конозом разом з працівниками Богодухівського районного відділу виконавчої служби Головного територіально управління юстиції у Харківській області Тимченко І.М., Нагорна С.П. було організовано та проведено лекцію на тему: «Стоп булінг!» для учнів 6-х класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2».

...

День здоров'я
Доданий 07.09.2018

7 вересня 2018 року в рамках Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури та спорту у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений День здоров'я.

Теплого вересневого ранку учні 5-11 класів разом з учителями зібрались на шкільному подвір’ї. У всіх був піднесений радісний настрій, світило яскраве сонце, і на душі, і в природі панувало тепло. Присутніх привітала директор школи Ємельяненко Т.М., яка побажала всім приємного відпочинку та спортивного запалу під час змагань. Після музичної зарядки та проведеного інструктажу з безпеки життєдіяльності велика шкільна родина вирушила до міського ставка «Копань».

Як зграйки мурашок розташовувалися класи на території поблизу ставка. Короткий перепочинок, сніданок, і, нарешті, спортивні змагання. Учителі фізичної культури підготували для учнів 5-8 класів спортивні естафети, для 9-11 класів - спортивно-туристичну смугу перешкод. Долаючи їх, юні спортсмени демонстрували спритність та витривалість, уміння долати труднощі та взаємовиручку. Команди як старшої, так і середньої груп, вдало виступили та показали добрі та відмінні результати. Добре справилися учасники середньої вікової групи і з Олімпійською вікториною.

А як же в поході обійдешся без пісні, яка згуртовує і зближає навіть тих, хто вважає, що не вміє співати. Різноманітні пісні прозвучали в цей сонячний день. Виконувались вони під гітару і акапельно, супроводжувались танцювальними рухами і рольовими дійствами. Найголовніше, що кожен відчув себе частинкою шкільного дружнього колективу.

Хочеться подякувати всій творчій групі педагогів, які взяли участь у підготовці і проведенні Дня здоров’я: учителям фізичної культури Попкову В.В., Дзюбі Л.М., Зоріній О.І., Гальченко А.С., педагогу-організатору Остаховій Н.С., учителю музичного мистецтва Турчин А.О. та всім класним керівникам 5-11 класів.

...

Перші уроки
Доданий 03.09.2018

3 вересня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" пройшли перші уроки.

...

Свято Першого дзвоника «Під пурпуровими вітрилами у новий навчальний рік».
Доданий 03.09.2018

3 вересня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» відбулося свято Першого дзвоника «Під пурпуровими вітрилами у новий навчальний рік». На шкільному подвір'ї, яке було стилізоване під палубу корабля з пурпуровими вітрилами, зібралася вся шкільна родина. Першокласників завели на борт шкільного корабля директор школи Ємельяненко Тамара Миколаївна разом з класними керівниками Шитохою А.П., Калюжною О.М., Десятниченко О.В.

На свято до школи завітало багато гостей: голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А., голова Богодухівської районної ради Панов С.Ф., перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова В. В., начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко І. О., голова міської ради Голуб М. В., заступник міського голови Мальована О. А., головний спеціаліст державного архіву Харківскої області Коптєва О.А., депутат обласної ради Львова О.В., депутат районної ради Скорик О.О., головний інженер державного підприємства «Гутянське лісове господарство» Бабак О.О., матір Сергія Слісаренка Слісаренко Т. Д., колишній директор школи Дем'яненко К.Н. Гості завітали на свято не з пустими руками, а привезли з собою подарунки, які допоможуть учням здобувати знання, використовуючи новітні технології.

На борту шкільного корабля не було байдужих, адже всім було цікаво спостерігати за діяннями Джека Горобця та його команди, які викрали подарунки першокласників, підтанцьовувати разом з командою юних матросів. А яким безпосереднім був виступ першокласників, які артистично виконали свою першу шкільну пісню! Апогеєм свята стало виконання групою старшокласників Гімну школи. Для учнів пролунав перший дзвоник нового 2018/2019 навчального року, який дали першокласники Шарова Дар'я і Коваленко Матвій та одинадцятикласники Сухина Олександр та Іванова Євгенія. За традицією учні 10-х та 11-х класів відвели малюків на перший урок у затишні класи Нової української школи.

...


1-12 13-24 25-36 ... 349-360 361-371