Новини


Новорічне свято у 1-Б класі
Доданий 21.12.2018

21 грудня 2018 року весело і цікаво пройшло новорічне свято у 1-Б класі КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2». Глядачі (мами, тата, бабусі та дідусі) поринули у справжню новорічну казку з її незмінними атрибутами: дивом, магією та веселим настроєм. Героями на святі були Зимонька-зима, Нічка-новорічка, маленькі зірочки, сніжинки, Білосніжка і семеро гномів, Морозенко, малюк Новий рік і, звичайно, Снігуронька та Дід Мороз. У дружньому колі казкових героїв кожна дитина мала чудову нагоду відчути себе учасником незвичайного дійства. Першокласники хоч і наймолодші у шкільній родині, але разом зі своєю вчителькою Калюжною О.М. та вихователькою Бець Л.Г. вже багато чого навчилися. Вони співали танцювали, розказували вірші, виявили спритність під час конкурсів. Діти та їхні рідні отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій. Дід Мороз та Снігуронька веселилися разом з дітьми, а в кінці свята вручили малюкам новорічні подарунки.

...

Інтерактивна казка «Новорічні пригоди Аліси в Країні Див"
Доданий 21.12.2018

21 грудня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» панувала святкова атмосфера, адже розпочалися новорічні ранки у молодших школярів. Першими підхопили новорічну естафету другокласники. Творча група учнів підготувала для малечі інтерактивну казку «Новорічні пригоди Аліси в Країні Див". Разом з казковими героями Алісою, Чеширським котом, Білим кроликом, Труля-ля і Траля-ля діти подорожували чарівною Країною Див, де на них чекали незвичайні сюрпризи та завдання. Разом з Капелюшником та мишкою Сонею діти будували казкову фортецю та грали в сніжки, з Червоною королевою та Картами влаштували змагання з крокету, а створювати зимовий пейзаж з кінетичного піску, за допомогою пазлів створювати картини допомагали малятам Гусениця, птах Додо з помічниками. Дід Мороз та Снігуронька привітали дітей зі святом, допомогли запалити вогники на ялинці та разом з малечею танцювали і веселилися. Кульмінацією свята було вручення солодких подарунків, які придбали для дітей батьки.

На свято до дітей завітали голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко. Вони привітали малечу, побажали їм зростати здоровими та щасливими.
Не обійшлось і без подарунків від керівництва району: початкова школа закладу поповнилася екраном та проектором, придбаними за кошти районного бюджету.

...

«Майбутнє Богодухівщини»
Доданий 21.12.2018

Обдарованій молоді закладів освіти району вручено посвідчення стипендіатів Богодухівської районної ради «Майбутнє Богодухівщини».

21 грудня 2018 року перед початком пленарного засідання ХХХVІІІ сесії Богодухівської районної ради відбулося урочисте вручення посвідчень стипендіатів Богодухівської районної ради «Майбутнє Богодухівщини» у номінації «Освіта» обдарованій молоді закладів загальної середньої освіти району, серед яких були і учні КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» Іванова Євгенія, Доценко Дмитро, Малецька Валерія.

Молоду еліту району вітали голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та голова районної ради Сергій Панов.

...

Конкурс "Міс Попелюшка"
Доданий 20.12.2018

19 грудня 2018 року в рамках тижня трудового навчання учитель Кіпріч М.М.  провела конкурс "Міс Попелюшка", в якому взяли участь дівчата 7-А класу.   Перемогу в конкурсі здобула  Мазур Діана. Вітаємо!

...

Свято Миколая
Доданий 19.12.2018

19 грудня 2018 року творча група учнів 5-А класу КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» привітала малят дитячих садочків № 8, № 9 та № 7 зі святом Миколая. Під керівництвом класного керівника Калітіної Л.М., вчителя музичного мистецтва Турчин А.О. діти підготували для малечі святкову виставу «Завітав у гості святий Миколай». П’ятикласники також вручили дітлахам подарунки, які підготували для них учні школи.

...

Урок-квест інформатики для учнів 11-А та 11-Б класів
Доданий 19.12.2018

19 грудня 2018 року в КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений урок-квест інформатики для учнів 11-А та 11-Б класів, до речі, до уроку долучилися й учні 10-А класу. Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з інформаційними ресурсами сайтів Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, виконали практичні завдання: 
- взяли участь в анонімному опитуванні на сайті ХРЦОЯО щодо ЗНО-2019; 
- пройшли тест з профорієнтації «Яка сфера діяльності Вам підходить?»;
- виконали завдання квесту «Інтернет ресурси ЗНО-2019»; 
- зробили фото із зображенням секретного хештегу, що отримали після виконання завдань-квесту. #ХРЦОЯО_ЗНО_200. Дізналися багато цікавого й корисного! Дякуємо ХРЦОЯО!

...

Тиждень трудового навчання
Доданий 18.12.2018

17 грудня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" розпочався тиждень трудового навчання. У цей день відкрила свої двері "Чарівна майстерня". Учні 7-В класу Калітіна Вероніка, Тараканова Лоліта, Кравченко Софія та Самохін Нікіта виготовили "зимове дерево", а учениці 9-Б класу Старишко Дар'я та Лобойко Анастасія сплели хвойну гірлянду. Незабаром ці вироби та багато інших прикрасять нашу школу.

...

"Christmas Party"
Доданий 18.12.2018

18 грудня 2018 року учителі англійської мови КЗ "БОГОДУХІВСЬКА  ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" зустрілися на "Christmas Party", де вони поринули в атмосферу свята, виконуючи різноманітні завдання. На зустрічі вчителі згадали традиції святкування свята, грали в ігри, слухали пісні, прикрашали ялинки.

...

Екскурсія до мicта Харкова
Доданий 15.12.2018

15 грудня 2018 року учнi 2-А, 3-А та 4-В класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" разом із учителями  Стус Т.М., Трепiлець Л.П., Терещенко С.I. здiйснили екскурсію до мicта Харкова, під час якої  вiдвiдали музей icторії і  технiки  Пiвденноi зализницi та  переглянули захопливу виставу "Дюймовочка" у місцевому ТЮГі.

...

Загальношкільні батьківські збори
Доданий 14.12.2018

14 грудня 2018 року в КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких були присутні голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А. та начальник відділу освіти Повойко І.О.

На зборах були розглянуті такі питання: 

1. Про зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти (доповідач Шаров В.А.).

2. Про використання коштів фонду "Колегіум+" (доповідач Зміївська Н.А.).

3. Про особливості ДПА/ЗНО-2019 (доповідач Тризна М.П.).

4. Про запобігання булінгу в учнівському та сімейному середовищі (доповідач Ярошенко Л.О.).

5. Про безпеку життєдіяльності учнів під час новорічних свят і зимових канікул (доповідач Кійко Н.Г.).

...

Показовий урок фізичної культури
Доданий 13.12.2018

12 грудня 2018 року учитель КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" Попков В.В. провів показовий урок фізичної культури.

...

Зустріч голови районної державної адміністрації з лідерами учнівського самоврядування
Доданий 13.12.2018

13 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права голова районної державної адміністрації Володимир Шаров зустрівся з лідерами учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста, серед яких були й учні КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2".
Володимир Анатолійович ознайомив учнівську молодь з основними функціями та завданнями районної державної адміністрації як органу виконавчої влади, станом соціально-економічного розвитку району, а також порадив лідерам учнівського самоврядування розвивати в собі якості, які в майбутньому допоможуть їм досягти успіхів у житті та плідно працювати на благо рідного краю, своєї країни. 
Насамперед учнів хвилювало питання як здійснюється процес децентралізації у районі та які зміни чекають на наш район у недалекій перспективі. Під час розмови обговорили й реформи, які відбуваються в нашій країні. «В нашій країні зміни відбуваються у багатьох сферах: діяльності органів влади, медицині, освіті, армії, і втілювати в життя щось нове завжди складно. Однак ті процеси, які зараз розпочалися в Україні, держави Європи вже пройшли – це дає впевненість, що ми на правильному шляху», - зокрема, зазначив голова районної державної адміністрації.
Молодь зустрілась також із першим заступником голови районної державної адміністрації Валентиною Зиряновою. Під час спілкування Валентина Вікторівна розповіла про структуру районної державної адміністрації та особливості діяльності структурних підрозділів, акцентувала увагу на понятті «лідер», ознаках лідерства, значенні його в колективі, а ще відповідальності, яку має усвідомити той, хто показав свою першість, свою перевагу і готовність вести за собою, запевнила, що таких активних молодих людей обов’язково чекає велике майбутнє.
На згадку про зустріч лідери учнівського самоврядування отримали від керівництва району по примірнику Конституції України та буклети про наш район.

...


1-12 13-24 25-36 37-48 ... 349-360 361-370