Новини


Засідання педагогічної ради школи
Доданий 29.08.2018

29 серпня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" було проведене засідання педагогічної ради. Інформаційний блок пройшов під гаслом: "Удосконалюватися - значить мінятися, бути досконалим - означає змінюватися часто". Гасло довідково- консалтингового блоку: "Зміни закон життя. І ті, хто дивиться тільки у минуле чи лише на сьогодення, безпечно пропустять майбутнє". Було розглянуто низку важливих питань щодо організованого початку нового 2018/2019 навчального року.

...

День Державного Прапора України.
Доданий 23.08.2018

23 серпня 2018 року педагоги та учні КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у святкуванні Дня Державного Прапора України.

...

Підвищення кваліфікації вчителів англійської мови
Доданий 21.08.2018

21 серпня 2018 року на базі КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ №2» розпочалися курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти району, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, відповідно до Концепції «Нова українська школа».
Слухачі курсу, зокрема, дізнаються, як підвищити мотивацію дітей до навчання, правильно вказувати на помилки та максимально розкрити лінгвістичні здібності.

...

Оглянуто готовність опорного закладу до нового навчального року
Доданий 09.08.2018

9 серпня 2018 року комісією, до складу якої входять перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко був оглянутий опорний заклад КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» з філіями.
Для створення більш комфортних умов для усіх учасників освітнього процесу проведено якісний ремонт приміщень, класних кімнат, коридорів. Крім того, проведено ремонт та оснащення ресурсної кімнати і медіатеки.
На учнів 1-х класів чекають класи, оснащенні новими меблями, мультимедійним обладнанням та оргтехнікою за стандартами Нової української школи.
Члени комісії відзначили, що заклад освіти до нового навчального року готовий.

...

Зустрічаємо поважних гостей
Доданий 04.07.2018

3 липня 2018 року  ресурсну кімнату з медіатекою у КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ступенів №2» з робочим візитом відвідала представник Фонда Порошенка Аліна Мельник, яка опікується питанням інклюзивної освіти. Під час зустрічі, на якій були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко та радник голови Харківської обласної державної адміністрації Алла Ройтблат обговорено роботу Центру, визначено подальші шляхи покращення матеріально-технічного забезпечення кабінетів. 
 

...

Урочистості з нагоди Дня Конституції.
Доданий 27.06.2018

27 червня 2018 року педагоги та учні КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у міських урочистостях з нагоди Дня Конституції.

...

Випускний бал
Доданий 22.06.2018

22 червня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" відбувся Випускний бал.

...

Закриття зміни у пришкільному таборі відпочинку "Сонечко"
Доданий 16.06.2018

15 червня 2018 року відбулося закриття табірної зміни у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2». Діти разом з вихователями та вожатими підготували прощальну шоу-програму «Друзі, до побачення!». Після святкової програми на дітей чекали солодкі сюрпризи – морозиво та черешні.

 
 

...

Зустріч депутата обласної ради Миколи Пушкаря з обдарованою учнівською молоддю міста
Доданий 16.06.2018

На Богодухівщині вже стало доброю традицією по завершенню навчального року проводити зустріч обдарованої учнівської молоді з депутатом обласної ради, директором Богодухівського електромеханічного заводу філії ДНВП «Об’єднання Комунар» Миколою Пушкарем та першим заступником голови районної державної адміністрації Валентиною Зиряновою. Це випускники, які упродовж навчання у школі досягли значних результатів у районних, обласних та всеукраїнських інтелектуальних конкурсах, серед яких Всеукраїнські учнівські олімпіади із навчальних дисциплін, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Всеукраїнський конкурс учнівської творчості.
Микола Борисович та Валентина Вікторівна звернулися до молодої еліти міста з побажаннями добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань, а також висловили щиру вдячність працівникам освіти, адже досягнення вихованців – результат копіткої праці висококваліфікованих педагогів.
Сподіваємося, що зустріч надовго запам’ятається кожному учаснику. Бажаємо юним талантам нових перемог, невичерпної жаги до знань, віри в можливості для здійснення мрій в ім’я нашої України!

...

Екскурсія до Харкова
Доданий 15.06.2018

14 червня 2018 року діти 3-го  загону пришкільного табору відпочинку "Сонечко"  здійснили екскурсію до м. Харкова, під час якої  відвідали музей природи, в якому була проведена цікава екскурсія про тварин та птахів нашої планети та екопарк Фельдмана. 

...

Табір "Сонечко". День тринадцятий. День духовності
Доданий 14.06.2018

14 червня 2018 року у пришкільному таборі "Сонечко" КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" був проведений День духовності. Діти відвідали нову Святодухівську церкву.

...

Табір "Сонечко". День дванадцятий. День талантів.
Доданий 13.06.2018

13 червня 2018 року у пришкільному таборі "Сонечко" КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" була проведена шоу-програма "Голос діти".

...


1-12 13-24 25-36 37-48 ... 349-360 361-371