Новини


Онлайн навчання
Доданий 13.11.2018

13 листопада 2018 року адміністрація, соціальний педагог та практичний психолог КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь в онлайн навчанні за регіональною програмою тематичного спецкурсу Підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів ЗЗСО із інклюзивного навчання "Організація інклюзивної освіти як складова НУШ".

...

Година спілкування "Подорож Країною прав"
Доданий 13.11.2018

13 листопада 2018 року в рамках місячника правового виховання у 2-В класі КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" була проведена година спілкування "Подорож Країною прав".

...

Всеукраїнський  радіодиктант національної єдності
Доданий 09.11.2018

9 листопада 2018 року учні та педагоги КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли активну участь у написанні 18 Всеукраїнського  радіодиктанту національної єдності.

...

Читацька конференція
Доданий 08.11.2018

8 листопада 2018 року учні 11-х класів взяли участь у читацькій конференції за оповіданням В.Трубая "Танг". Конференція відбулася в читальному залі дитячого відділення Центральної районної бібліотеки і присвячувалася Дню української писемності й мови. Готуючись до конференції, одинадцятикласники прочитали й обговорили оповідання. Зі своїми знахідками й відкриттями вони поділилися з ровесниками та Ситник Наталією Михайлівною, працівником бібліотеки, яка була ініціатором цього заходу.

...

Районні змагання з волейболу
Доданий 08.11.2018

7 листопада 2018 року команда дівчат КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  взяла участь у районних змаганнях з волейболу, де посіла І місце. Вітаємо!!!

...

Профорієнтаційний захід
Доданий 07.11.2018

7 листопада 2018 року учні 9-х класів КЗ «БОГОДХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» відвідали профорієнтаційний захід, який відбувся у районному будинку культури за сприяння керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва Подолінної Л.М. Дев'ятикласники взяли участь у майстер-класах, які провели для них викладачі та студенти Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу. Юнаки та дівчата мали змогу поспілкуватися з представниками закладу освіти, отримати вичерпну інформацію про коледж. Також вони спробували власними руками створювати нарізку овочів та фруктів за технологією карвінгу, оздоблювати святковий стіл за допомогою різних видів серветок, працювати з мастикою, а також учні поринули у світ народних традицій, пригадуючи,які види випічки використовують українці під час народних свят. 

...

Засідання РМО учителів початкових класів
Доданий 05.11.2018

2 листопада 2018 року відбулося засідання РМО учителів початкових класів, на якому учителі початкових класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» показали майстер-клас по проведенню ранкових зустрічей.

...

Екскурсія до м.Полтави.
Доданий 01.11.2018

31 жовтня 2018 року учні 5-Б класу КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» разом із класним керівником Т.Саранчею та вчителем математики І.Соломахою здійснили екскурсію до м.Полтави. Цікава подорож розпочалася екскурсією до Музею Дальньої Авіації. У музеї під відкритим небом діти були не лише спостерігачами, а й мали можливість побувати у кабінах літаків, які знаходяться повністю у робочому стані. Під час оглядової екскурсії містом діти побували на Соборній площі, побачили дім-музей Котляревського, нещодавно відтворений Успенський Кафедральний собор, Полтавський Хрестовоздвиженський монастир, "Білу альтанку" та пам’ятник українській галушці, які знаходяться на місці укріплення старої Полтави. Не залишився без уваги і музей «Поле Полтавської битви» - родзинка Полтави, який справив величезне враження на дітей. Завершенням цікавої подорожі стало відвідування майстер-класу із приготування піци. Місцеві піцайоли навчили дітей робити основу для піци та оздоблювати її різноманітними начинками. Згодом майже готові вироби були відправлені в піч із дровами, після чого хлопчики та дівчатка змогли поласувати власноруч виготовленими піцами. Учні 5-Б класу цей день запам'ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень.

 

...

Екскурсія до міста Харкова
Доданий 30.10.2018

30 жовтня 2018 року учні 2-Б класу разом зі своїми учителями Смаковською В.В., Венедіктовою І.В., Солодовник А.М., батьками здійснили екскурсію до міста Харкова. Відвідали Харківський державний академічний театр ляльок, де переглянули захоплюючу виставу «Таємниці королівського саду», побачили цікаві експонати у музеї ляльок, помилувалися красою міста, підкріпились у макдональдсі та побували у чарівному куточку неймовірної краси - екопарку Фельдмана. Море позитивних емоцій, вражень отримали діти. Задоволені і щасливі повернулись додому. Відпочинок удався!

...

Клуб «Школа професій»
Доданий 30.10.2018

30 жовтня 2018 року учні 9 –10-х  класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у відкритті клубу «Школа професій», який створено на базі Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з метою формування в учнівської молоді вміння самовизначитися у виборі професії та підвищення їх готовності до конкурентноспроможності на ринку праці. 

...

Тренінг на тему: "Дії працівників в разі виникнення терористичного акту"
Доданий 29.10.2018

26 жовтня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА  ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" інженером з охорони праці Рудінською Л.Ю. був проведений тренінг  на тему: "Дії працівників в разі виникнення терористичного акту". Під час тренінгу працівники закладу обговорили та відпрацювали основні заходи щодо запобігання терористичного акту, поведінку у тисняві, поведінку із терористами, дії в разі знаходження невідомих речей, дії під час захоплення в заручники, дії при падінні у тисняві, дії під час перестрілки, дії при одержанні анонімного листа чи телефонного повідомлення терористичного характеру, дії в разі потрапляння під завал, дії у випадку загрози вибуху та після вибуху.

...

Продовжуємо започатковану традицію
Доданий 28.10.2018

День 26 жовтня 2018 року став особливим для учнів початкових класів не тільки закриттям «веселкового тижня», а ще й тим, що першокласники продовжили започатковану традицію шкільного саду – посадили свої фруктові деревця. Шкільний сад живе, росте, збільшується! Також учні розвісили годівнички для птахів, виготовлені під час акції «Допоможемо зимуючим птахам». Їм активно допомагали старші школярі – учні 10-го класу. На канікули діти пішли відпочивати щасливі, адже скільки корисних, цікавих, добрих справ вони встигли зробити за перші два місяці навчання!

 

...


1-12 13-24 25-36 37-48 ... 373-384 385-388