Новини


Табір "Сонечко" . День сьомий. Наші справи.
Доданий 11.06.2019

11 червня 2019 року у таборі "Сонечко" КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2" була проведена колективна творча гра "Екологічна палітра", яка проводилась під гаслом: "Ми - в природі, природа - в нас". Після сніданку вихованці табору зібралися на шкільному подвірї, щоб обговорити актуальні питання екологічної культури. Свої думки та фантазії, емоції та почуття діти втілили у малюнках, створених ними на асфальті.

У 4 загоні "Соса Соla" відбулася цікава гра-мандрівка "Країна Казки", яку підготували загонові вожаті. Діти разом з чарівним клубочком мандрували сходинками "Цікавих слів", завітали в "Бюро знахідок", "Зали сміху", складали "Казкове лото".

3 загін "Фенікс" взяв участь у захопливому брейн-ринзі "З книгою дружити - у світ казок ходити". Разом із загоновими вожатими діти взяли участь у казковому експромті, отримували за правильні відповіді фішки, а в кінці гри обрали кращого гравця.

...

Екскурсія до пожежної частини
Доданий 11.06.2019

11 червня 2019 року вихованці 3-го загону табору з денним перебуванням «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» побували на екскурсії в пожежній частині міста. Інспектор Церковний Дмитро Володимирович провів для дітей цікаву екскурсію територією частини та музею пожежної справи, розповів про нелегку роботу пожежних. А найголовніше, що всі бажаючі діти змогли приміряти каски пожежних, потримати в руках вогнегасника і посидіти в справжній пожежній машині.

...

Екскурсія на «Лекорну»
Доданий 11.06.2019

11 червня 2019 року вихованці 5-го загону «Драйв» табору з денним перебуванням «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» здійснили екскурсію на підприємство «Лекорна». Діти побували в цеху, почули і на власні очі побачили, як виготовляють вафельні вироби, а потім з насолодою посмакували ними.

...

Табір «Сонечко». День сьомий. У гостях у «Дивосвіту»
Доданий 11.06.2019

11 червня 2019 року вихованці 2-го загону «8 елемент» табору з денним перебуванням «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» побували у гостях у керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Дивосвіт» районного будинку культури Подолинної Л.М., яка провела для малюків майстер-клас з виготовлення глиняних равликів. Дітям сподобалась розповідь Любові Миколаївни про українську світлицю та експонати, які знаходяться в ній. Діти із задоволенням ліпили з глини, вкладаючи в свої вироби всі свої вміння та фантазію.

...

"Environmental Day"
Доданий 11.06.2019

11 червня 2019 року у англомовному таборі «Sunshine» КЗ «БОГОДУХІВСЬКАК ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» був "Environmental Day". Таборята загону "Покемон" відчули себе у ролі винахідників та спробували врятувати навколишнє середовище. Діти переглянули відеофільм, обговорили шляхи допомоги нашій планеті та створили колаж.

...

Екскурсія до центрального дитячого парку
Доданий 11.06.2019

11 червня 2019 року 6 загін пришкільного табору «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ Ι-ΙΙΙ СТУПЕНІВ №2» разом із вихователями Трепілець Л.П., Змієвською К.С, Сластін І.А. та вожатими загону відвідали центральний дитячий парк, в якому Вікторія Захаржевська, керівник дитячої театральної студії «Ніка», підготувала розважальну програму для дітей. Діти брали участь в різноманітних конкурсах, іграх, музичних батлах та вікторинах. Найбільше сподобалася таборятам дискотека з мильними бульбашками.

...

Екскурсія до світлиці – майстерні Л.Подолінної
Доданий 11.06.2019

10 червня 2019 року 6 загін пришкільного табору «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ Ι-ΙΙΙ СТУПЕНІВ №2» разом із вихователями Трепілець Л.П., Змієвською К.С, Сластін І.А. та вожатими загону відвідали світлицю – майстерню Л.Подолінної, де взяли участь у майстер - класі з ліпки. Діти власноруч виготовили з солоного тіста чудових їжачків.

...

Табір "Сонечко". День шостий.
Доданий 10.06.2019

Конкурс "Музичний калейдоскоп".

10 червня 2019 року музичний керівнк пришкільного табору "Сонечко" КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" Турчин А.О. провела для вихованців табору конкурс "Музичний калейдоскоп". Під час конкурсу панувала дружня, весела атмосфера.  Діти розгадували музичні загадки, ребуси, виконували улюблені пісні.  Глядачі підтанцьовували в ритм пісень, підспівували виконавцям, бурхливими аплодисментами підтримували юних артистів.

Флешмоб "Нам весело разом".

Керівник танцювального колективу "Дзвіночок" ЦДЮТ Алла Курко-Дерябіна провела для третього загону "Фенікс" танцювальний майстер-клас та флешмоб "Нам весело разом".

 

...

Екскурсія на Богодухівське підприємство "Лекорна"
Доданий 10.06.2019

10 червня 2019 року вихованці третього загону пришкільного табору "Сонечко" КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2" разом з керівниками Смаковською В.В. та Стус Т.М. здійснили екскурсію на Богодухівське підприємство "Лекорна", де діти побачили як виготовляють вафельні вироби. Після екскурсії виробництвом діти із задоволенням поласували смачними вафельками.

...

Екскурсія до Богодухівського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Доданий 10.06.2019

10 червня 2019 року вихованці першого загону пришкільного табору відпочинку "Сонечко" КЗ"БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНВ №2" здійснили екскурсію до Богодухівського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Церковний Дмитро Володимирович провів для дітей цікаву екскурсію, дозволив потримати пожежні прилади, приміряти каски, посидіти в пожежній машині. Також із захопленням діти розглядали експонати в музеї пожежної частини.

...

Екскурсія до міста Харкова
Доданий 10.06.2019

10 червня 2019 року вихованці 5 загону "Драйв" табору відпочинку "Сонечко" КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2" разом з керівниками Петренко А.О. та Бездітко І.Г. здійснили захопливу подорож до м. Харкова. Діти відвідали Фельдман-Екопарк та побували на хлібозаводі Куліничівський. 

...

Екскурсія до Полтави
Доданий 10.06.2019

9 червня 2019 року таборята  4 та 6 загонів пришкільного табору відпочинку "Сонечко" здійснили поїздку до  Полтави, де дітвора взяла участь у  козацьких розвагах,  майстер-класі з виготовлення полтавської галушки та побували на ярмарку.

...


1-12 13-24 25-36 37-48 ... 433-444 445-445