Новини


"Quiz Day"
Доданий 10.06.2019

10 червня 2019 року у англомовному таборі був "Quiz Day". Діти з загону "Sunny Kids" з радістю взяли участь у змаганні "Розумники і Розумниці", грали в ігри,  розгадували слова, особливо їм сподобалася Domino Game. Таборята загону "Coca-Cola" потрапили до кімнати "Funny English". Діти розгадували ребуси, математичні вправи та складали міні-розповіді англійською мовою.

...

Табір "Сонечко". День п'ятий.
Доданий 07.06.2019

7 червня 2019 року у таборі відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» день був насичений цікавими подіями. Сьомий загін «Покемон» вирушив у небезпечні пригоди з піратами Карибського моря, долаючи перешкоди, вирішуючи складні завдання та розгадуючи неймовірні загадки.

Перший загін «Тусовка» взяв участь у захопливій грі-подорожі «Разом з Незнайкою». До дітей завітали казкові герої, з якими вони мандрували сторінками улюблених мультфільмів. Вихованці восьмого загону «Sunny Kids» відвідали Богодухівський відділ поліції. Діти другого загону «8 елемент» відвідали ферму страусів, що знаходиться у Вікторівці.

В цей день діти побували на виставі «Фізкультура для Баби Яги, який підготувала театральна студія «Ніка» районного будинку культури. Таборята загону «Фенікс» були в захопленні від вистави, тому і самі вирішили зайнятися спортом на дитячому майданчику в парку.

...

"Superhero Day"
Доданий 07.06.2019

В англомовному таборі завершився "Superhero Day". Таборята загону "Фенікс" взяли участь у змаганнях для супергероїв. Діти малювали на асфальті, бігали з перешкодами, розв'язували задачі. Після закінчення випробувань супергерої зробили фотосесію. Діти 7го загону виконували різні завдання, дізналися про факти з життя супергероїв, пройшли тест на знання суперсили кожного із них та підвели підсумок, визначивши призначення супергероя і його роль у житті. А таборятам із загону "Sunny Kids " сподобалася гра "Хто я?".

...

Екскурсія до Богодухівського відділу поліції
Доданий 07.06.2019

7 червня 2019 року учні 8 загону пришкільного табору з денним перебуванням КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" відвідали Богодухівський відділ поліції. Правоохоронці ознайомили дітей з роботою поліції та провели екскурсію по відділу. Але найбільший інтерес і захоплення у дітей викликала демонстрація спеціальних засобів, які використовують поліцейські у своїй службовій діяльності. Під час демонстрації всі бажаючі мали змогу приміряти бронежелети та каски , потримати в руках спецзасоби.

...

Екскурсія на страусину ферму.
Доданий 07.06.2019

7 червня 2019 року діти із загону "8 елемент" табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ № 2» здійснили екскурсію на страусину ферму.

...

Екскурсія до Богодухівського районного суду
Доданий 06.06.2019

6 червня 2019 року учні загону №8 пришкільного табору з денним перебуванням КЗ " БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили екскурсію до Богодухівського районного суду Харківської області, дізналися про зміст таких професій, як адвокат, юрист, суддя, прокурор. Школярі поспілкувалися з професіоналами своєї справи і поставили запитання. Здивовані та задоволені учні загону довго обговорювали зустріч з представниками суду.

...

Табір «Сонечко». День п'ятий.
Доданий 06.06.2019

6 червня 2019 року у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» на дітей чекала різноманітна програма. Працювали два кінозали, де діти мали змогу переглянули цікаві мультфільми. Учні 2-го загону «8 елемент» цікаво і змістовно провели час у районній дитячій бібліотеці, де на них чекала лялькова міні-вистава, літературна вікторина, конкурс розмальовок. Вихованці загону «Sunny Kids» побували на екскурсії у міському суді, де дізналися багато цікавого про роботу суддів, побачили залу судових засідань, канцелярію. Діти задавали питання, які їх цікавили, та щиро дякували працівникам суду за цікаву і пізнавальну розповідь.

Творча група з числа загонових вожатих організувала і провела для вихованців 6-го загону квест-рум «Летючий Голландець». Діти пройшли 10 етапів гри: збирали до купи слова, розгадували піратські ребуси, проводили досліди, перетворюючи ром на воду, виконували цікаві завдання. Здобувши потрібну кількість ключів, діти знайшли скарби старого Флінта. Ними виявились шоколадні монети, якими учасники гри із задоволенням поласували.

...

«Travelling Day»
Доданий 06.06.2019

6 червня 2019 року у літньому мовному таборі «Sunshine» КЗ «БОГОДУХІВСЬКАК ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» відбувся «Travelling Day», під час якого таборята вирушили у дивовижну подорож навколо світу. Кожен турист перед мандрівкою отримав закордонний паспорт і карту маршруту. Вони подорожували групами та відвідали Індію, Німеччину, Францію, США і навіть Арктику та Антарктику на Південному та Північному полюсах Земної кулі.

Під час подорожі до Індії діти дізналися цікаві факти про життя в цій країні, традиції та звичаї. Їм знадобилися не тільки знання з географії та мистецтва, але й вміння критично мислити та працювати у команді.

У Франції таборита детальніше познайомилися з визначними місцями та символами країни.

На зупинці «Deutschland» діти складали пазли, розповідали про цікаві місця Німеччини та України, розгадували загадки.

До Сполучених Штатів наші туристи подорожували на кораблі. Аж раптом на шляху до омріяної країни з ними трапилася неприємна пригода: корабель захопили морські пірати, вимагаючи від мандрівників виконання певних завдань англійською мовою . Але все закінчилося добре – діти впоралися з поставленими завданнями.

І нарешті , в найхолодніших куточках нашої планети діти отримали пізнавальну інформацію про життя людей в Арктиці та Антарктиці. Найцікавішим завданням виявилося знайти відмінності тваринного світу цих двох місць. Північний полюс – Арктика, часто називають «ведмежий полюс», адже саме там поширений білий ведмідь, а в Антарктиді ніколи не жили білі ведмеді.

...

Екскурсія до районної бібліотеки
Доданий 06.06.2019

6 червня 2019 року учні 2 загону «8 елемент» пришкільного табору відпочинку "Сонечко" зустрілися з господарем районної дитячої бібліотеки  Домовичком. Лялькова міні-вистава, літературна вікторина за сюжетами казок, загадки, конкурс розмальовок – все сприяло веселому і повчальному спілкуванню дітей.

...

Екскурсія до ТОВ «Лекорна"
Доданий 06.06.2019

6 червня 2019 року Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для учнів 10-А класу КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ст. №2» до ТОВ "Лекорна", де виробляють вафельні напівфабрикати.
Учні ознайомились із технологією вироблення вафельних напівфабрикатів, організацією виробництва, умовами праці, професіями, які задіяні при виготовленні вафельних напівфабрикатів.

...

Екскурсія до «Богодухівського електромеханічного заводу»
Доданий 05.06.2019

5 червня 2019 року учні загону "Sunny Kids" пришкільного табору з денним перебуванням при КЗ " БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили екскурсію до «Богодухівського електромеханічного заводу» (БЕМЗу) філії ДНВП «Об`єднання Комунар». Діти познайомилися з виробництвом та його працівниками, які займалися виготовленням елементів благоустрою, обладнання для дитячих майданчиків та спортивно-ігрових майданчиків, а також надають послуги з деревообробки. Наприкінці екскурсії на дітей чекав сюрприз від депутата обласної ради М. Б. Пушкаря - смачні напої, якими діти залюбки утамували спрагу.

...

Третій день у таборі «Сонечко»
Доданий 05.06.2019

5 червня 2019 року у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» була проведена зустріч у формі дружнього кола «Табір - територія радості», під час якої кожен загін презентував себе. Кожен виступ заслуговував на увагу глядачів, адже діти разом з вожатими та вихователями творчо поставились до підготовки: придумали назви своїм загонам, девізи, розучили загонові пісні, танцювальні композиції, а також намалювали яскраві плакати.

Після кола знайомств діти разом з вихователями та загоновими вожатими вирушили на екскурсії. Вихованці 4-го загону відвідали світлицю будинку культури, де керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Подолінна Л.М. провела для них майстер-клас з виготовлення равликів. 2 загін здійснив екскурсію до Свято-Духівського храму. 8-й загін побував на Богодухівському електромеханічному заводі, 5-й загін – у дитячій бібліотеці. Для дітей 2-го, 3-го, 6-го загонів були проведені екскурсії у шкільному народознавчому музеї.

...


1-12 13-24 25-36 37-48 49-60 ... 433-444 445-445