Новини


Тиждень початкових класів. День п'ятий.
Доданий 26.10.2018

26жовтня 2018 року в рамках Тижня початкових класів у 1-4 класах КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» пройшов останній день веселкового тижня – день фіолетового кольору. Тематика цього дня – «Моя країна - Україна». Всі діти взяли активну участь у виставці малюнків «Україна – рідний край». З першокласниками учителі провели години спілкування «Ми – українці й пишаємось цим». Другокласники стали активними учасниками гри-подорожі «Народні традиції моєї країни». Для учнів 3-4-их класів було проведено усний журнал «Сім чудес України» . Як підсумок дня – флешмоб «Розквітай, Україно». Незабутні враження залишив у дітей Тиждень початкових класів. Веселковий тиждень – це круто!

...

Участь у міських урочистостях
Доданий 26.10.2018

26 жовтня 2018 року учні та педагоги КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у міських урочистостях з нагоди  відзначення 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.

...

Церемонія нагородження переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметіве
Доданий 26.10.2018

26 жовтня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" була проведена церемонія нагородження переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та шкільних конкурсів.

...

ІV Обласний патріотичний форум «Ми діти твої, Україно!»
Доданий 26.10.2018

25 жовтня 2018 року в місті Харкові відбувся ІV Обласний патріотичний форум «Ми діти твої, Україно!». Учасниками заходу стали й учні КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» Саранча Дмитро, учень 7-Б класу, лауреат Конкурсу дитячого читання «Книгоманія» в номінації «Пригодницька література» та Безугла Евеліна, учениця 3-Б класу, переможець Міжрегіонального конкурсу дитячої листівки «Від перлинок Слобожанщини до родзинок Закарпаття».

Офіційна частина заходу розпочалася за участі ансамблю барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ.

Окрім урочистої церемонії нагородження талановитих дітей, у фойє театру можна було переглянути тематичну експозицію творчих робіт дітей-учасників цьогорічних конкурсів, книжкову виставку «Сила нескорених» та експонати з музею ООС, створеного при Харківській обласній бібліотеці для дітей. «Родзинкою» заходу став показ театралізованої вистави Р. Кіплінга «Мауглі» у виконанні народного художнього колективу дитячого театру «Сорванцы» Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». Вітаємо з нагородами наших творчих і креативних учнів!

...

Ресурсна кімната в "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"
Доданий 26.10.2018

Ресурсна кімната в "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" - місце, де діти з особливими освітніми потребами (ООП) можуть відпочити емоційно, фізично, інтелектуально.

26 жовтня 2018 року практичний психолог Л.Ярошенко провела групове заняття з корекції розвитку учениці з ООП в колі своїх ровесників. Були використані тренінгові вправи з розвитку комунікації та елементи арт-терапії (ігри з кінетичним піском).

...

Районні змагання з тенісу
Доданий 26.10.2018

26 жовтня 2018 року команда учнів  5-х класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяла участь у районних змаганнях з настільного тенісу. Команда дівчат посіла ІІ місце, а команда юнаків - ІІІ місце. Вітаємо!

...

Посвята в першокласники
Доданий 25.10.2018

День 25 жовтня 2018 року для першокласників КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» став по-справжньому святковим і незвичайним. Сьогодні маленькі першокласники стали повноправними громадянами Шкільної країни, для них було проведене свято «Посвята в першокласники». Старші друзі, учні 9-х та 10-го класів, разом з педагогами-організаторами Остаховою Н.С. та Сімченко І.В. підготували для них веселу та пізнавальну квест-гру «Подорож Країною Школярією». На першокласників чекали випробування на чотирьох станціях. Разом з казковими героями: Алісою, Капелюшником, Червоною і Білою королевами, пажами, Білим кроликом, діти розгадували ребуси, математичні задачі, рятували казкових героїв від злих чарів, станцювали флешмоб. А виготовлені власноруч дзвіночки діти залишили на згадку про незвичайну мандрівку.

Малюки не провчилися в школі ще й двох місяців, вони тільки починають крокувати стежиною знань, відчувати перші труднощі і перемоги, але вже сьогодні кожен з них з гордістю сказав: «Ми сьогодні не просто діти, ми сьогодні-школярі».

...

Тиждень початкових класів. День червертий.
Доданий 25.10.2018

25 жовтня 2018 року в рамках Тижня початкових класів у 1-4-х класах КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» пройшов синьо-блакитний день, день сюрпризів для друзів. Тематика цього дня – «Ми – за здоровий спосіб життя». Для другокласників вчителі фізкультури провели змагання «Веселі старти». Для третьокласників було організовано усний журнал «Здорова їжа –здорова нація» . У 4-х класах відбулися години спілкування на тему «Твоє здоров'я в твоїх руках». Як підсумок дня – діти створили колажі «Ми – за здоровий спосіб життя». Друзі радували один одного незвичайними сюрпризами.

...

Вікторина на тему "Halloween" для учнів 2-х класів
Доданий 25.10.2018

25 жовтня 2018 року вчителі англійської мови КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  Тимченко Я.Ю. та Семенова Р.С., провели вікторину на тему "Halloween" для учнів 2-х класів. Малеча  із захопленням ознайомилася із традиціями святкування цього свята. Під час роботи діти вивчали римівки, переглядали фрагменти мультфільмів, збирали урожай та перевтілювалися в казкових героїв. На згадку про "Halloween" учні виготовили " Funny ghosts".

...

Екскурсія до Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"
Доданий 25.10.2018

25 жовтня  2018 року учні 8-Б та 11-А класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили навчально - профорієнтаційну екскурсію до Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут". Школярі занурилися у захопливий світ науки Політеху. Вчені та студенти ХПІ провели "кольорову"  лекцію "100% цікава хімія". Учні  відвідали музей, в якому дізналися про історію заснування інституту.

...

Літературна подорож "В казковий світ Василя Сухомлинського".
Доданий 24.10.2018

24 жовтня 2018 року в рамках Вскукраїнського місячника шкільних бібліотек учні 1-Б класу здійснили літературну подорож "В казковий світ Василя Сухомлинського".

...

Тиждень початкових класів. День третій.
Доданий 24.10.2018

24 жовтня 2018 року в рамках Тижня початкових класів у 1-4-х класах КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» пройшов зелений день, день природи. Школярі переглядали відеофільми, створили колажі про цікавий світ природи, намалювали чудові «стіннівки» долоньками, взяли участь в акції «Збережемо природу» (виготовили годівнички, заготовляли корм для птахів).

...


1-12 13-24 25-36 37-48 49-60 ... 373-384 385-388