Новини


День п'ятий у мовному таборі "Sunshine"
Доданий 04.06.2018

4 червня 2018 року у мовному таборі "Sunshine" діти подорожували країнами світу. Таборята відвідали Німеччину, Італію, Великобританію, США, Австралію та Францію. Виконуючи завдання, вихованці табору мали змогу продемонструвати знання з географії та історії, а також вміння працювати в команді та спілкуватися англійською та німецькою мовами.

...

Квест по станціях "Країни світу"
Доданий 04.06.2018

4 червня 2018 року у мовному таборі "Sonnenstrahlen" спільно з англомовним табором пройшов квест по станціях "Країни світу". Діти мали змогу потренуватися застосовувати раніше набуті знання та одержати нову цікаву країнознавчу інформацію.

...

Табір «Сонечко». День п'ятий
Доданий 04.06.2018

День 4 червня 2018 року у пришкільному таборі «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був насиченим та цікавим.

Гра «Хто зверху?»

Для вихованців 4 та 5 загонів була проведена гра «Хто зверху?». Щоб довести, хто сильніший, дівчата та хлопці брали участь у таких конкурсах: «Утвори слова», «Дивоглядки», «Збери букви», «Заспівай», «Питання-бонус». Боротьба була «запеклою», але за більшою сумою балів перемогу отримали хлопці.

Екскурсія до бібліотеки

Вихованці 1 та 2 загонів відвідали районну дитячу бібліотеку, де бібліотекарі провели для них цікаву пізнавальну бесіду «Твої права, дитино». Діти із захопленням поринули у безмежний світ дитячої преси та книжкового королівства.

Гра-подорож Країною музики-чародійки.

Художній керівник табору, вчитель музичного мистецтва Турчин А.О. провела для вихованців 1, 2, 3 загонів цікаву та захоплюючу гру-подорож Країною музики-чародійки. Діти відгадували музичні ребуси, кросворди, брали участь у конкурсах. Найактивніші отримали нагороди.

 

...

«День Здоров’я» (Healthy Lifestyle Day) в англомовному таборі «Sunshine»
Доданий 01.06.2018

1 червня 2018 року в англомовному таборі «Sunshine» був «День Здоровя» (Healthy Lifestyle Day). Заходи проведені для дітей були спрямовані на те, щоб вони визначили, що для них є здоровий спосіб життя. І це відмова від гаджетів у вільний час та вживання здорової їжі. Яка їжа є здоровою, а яка ні, вони дізналися в ході ігр. Особливо їм запамяталась гра в хрестики нолики, традиціїні сиволи якої були замінені на елементи їжі. Потім на дітей чекали цікаві та пізнавальні відеофільми та мультфільми з завданнями. Наприкінці дня діти отримали солодощі до Дня Дітей.

...

Табір «Сонечко». День четвертий.
Доданий 01.06.2018

1 червня 2018 року для вихованців пришкільного табору відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» став особливим, адже вони стали учасниками районного свята до Міжнародного дня захисту дітей. Діти відвідали святковий концерт, взяли участь у різноманітних розвагах, малювали пальчиками фарбою на папері, взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті, весело провели час біля атракціонів, гойдалок, тренажерів. Організатори свята пригостили дітей морозивом. З посмішками та добрим настроєм діти поверталися в табір, де на них чекав смачний обід. Після обіду діти разом з вожатими грали в ігри, створювали колажі.

...

Квест "Die Schatzinsel" (Острів скарбів).
Доданий 01.06.2018

31 травня 2018 року у мовному таборі "Sonnenstrachlen" був проведений квест "Die Schatzinsel" (Острів скарбів). Діти змагалися на 4 станціях: "Insel Bingo", "Insel Wortpaare", "Insel Shlange" та "Insel Zungenbrecher". Після проходження всіх станцій дiтлахи отримали солодкі подарунки.

...

Табір «Сонечко». День третій
Доданий 31.05.2018

31 травня 2018 року у пришкільному таборі «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» відбувся День музики та театру. Діти побували на концерті у музичній школі ім. Борисова, де змогли поринути у світ класичної та сучасної музики. Вихованці 4 загону відвідали виставу драматичної студії «Ніка» районного Будинку культури «Волшебник изумрудного города».

...

День Туризму у мовному таборі «Sunshine»
Доданий 31.05.2018

31 травня 2018 року у мовному таборі «Sunshine» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» відбувся День Туризму. Ранок розпочався з зарядки. Потім на дітей чекали цікаві завдання, які допомогли їм краще зануритись в тематику дня. Діти пригадали слова із теми «Travelling» та «Camping», із задоволенням співали пісню, відповідали на питання, згадали сторони світу і вміння орієнтуватися на місцевості. Далі на них чекали спортивно-розважальні заходи у парку. Вони мали змогу пройти «туристичний маршрут» за станціями «Teambuilding Games», «Lets go Сamping» та «Countrystuding Station». Діти перетворилися на туристів, які вирушили у подорож до незнайомої країни. Виконавши завдання, учні повинні були відгадати країну, до якої потрапили та знайти її прапор. Наприкінці на дітей чекали солодкі призи.

...

У мовному таборі відбувся «День Кіно»
Доданий 31.05.2018

30 травня 2018 року у мовному таборі відбувся «День Кіно». Таборята познайомилися з жанрами фільмів англійською мовою та з професіями, пов’язаних з кінематографом. Також діти спробували відгадати назви відомих фільмів, які були зашифровані в ребусах. У мовному таборі «» учасники розповіли про свого улюбленого казкового героя німецькою мовою, створили колаж та провели костюмовані змагання.

...

Літній англомовний табір «Sunshine»
Доданий 31.05.2018

29 травня 2018 року розпочав свою роботу літній англомовний табір «Sunshine»та вперше цього року відчинив свої двері учням мовний табір з німецьким профілем «Sonnenstrahlen».

...

Екскурсія учнів 7-В класу до Краснокутська
Доданий 30.05.2018

30 травня 2018 року учні 7-В класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили екскурсію до Краснокутська, де відвідали дендрологічний парк та Пархомівський історико-художній музей.

...

Табір «Сонечко». День другий.
Доданий 30.05.2018

30 травня 2018 року у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» була проведена лінійка у формі дружнього кола «Привіт, це ми…», на якій кожен загін презентував себе. Кожен виступ заслуговував на увагу глядачів, адже діти разом з вожатими креативно поставились до підготовки: придумали назви своїм загонам, девізи, розучили загонові пісні, а також намалювали яскраві плакати.

Після лінійки на дітей чекали спортивні змагання «Веселі естафети».

...


1-12 13-24 25-36 37-48 49-60 ... 337-348 349-355