Новини


Екскурсія учнів 1-Г та 3-В класів до Харкова
Доданий 12.06.2018

12 червня 2018 року  учні 1-Г та 3-В класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили екскурсію до Харкова, під час якої відвідали Харківський планетарій та екопарк Фельдмана.

...

Табір "Сонечко". День одинадцятий. День загадок і таємниць.
Доданий 12.06.2018

12 червня 2018 року у пришкільному таборі відпочинку "Сонечко" пройшли випробовування у квест-кімнаті "Летючий голандець", під час яких діти складали слова,  розгадували ребуси та шифри, проводили хімічні експерименти, шукали скарби.

Вихованці 1-го та 2-го загонів взяли участь у казковій вікторині. Таборята 5-го загону відвідали міську дитячу бібліотеу. Бібліотекар Ситник Н. В. цікаво та змістовно розповіла про історію Основного Закону держави. Діти із 2-го загону взяли участь у майстер-класі з виготовлення орігамі.

...

Табір "Сонечко". День десятий. День розваг
Доданий 11.06.2018

11 червня 2018 року у пришкільному таборі відпочинку "Сонечко" КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  відбувся День розваг. До таборят завітали вихованці студіїї "Ніка" із музично-розважальною програмою "Мадагаскар". Яскраві костюми, захоплюючі та цікаві ігри створили чудову  атмосферу свята. 

Діти та дорослі дякують керівнику студіїї Захаржевській В.А. за неперевершені враження та вир отриманих емоцій.

...

Екскурсія учнів 8-А та 8-В класів до Києва
Доданий 10.06.2018

9 червня 2018 року учні 8-А та 8-В класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПНІВ №2» разом із класними керівниками Зубовою В.Б. та Хижняк С.М. здійснили екскурсію до Києва. Школярі помилувалися красотами національного парку  «Межигір’я», відвідали Києво-Печерську Лавру, музей воскових фігур, здійснили оглядову екскурсію історичними місцями столиці, помилувалися неперевершеними кольоровими фонтанами на Майдані Незалежності.

...

Табір «Сонечко». День дев'ятий – день кіно.
Доданий 08.06.2018

8 червня 2018 року у таборі відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений день кіно. На дітей чекала різноманітна програма. Працювали два кінозали, де діти переглянули цікаві фільми: у 3Д кінозалі демонструвався мультфільм «Родина Монстрів», частина дітей переглянула фільм «Кролик Пітер».

Не менше вражень залишилось у дітей 1 та 2 загонів після відвідування шкільного народознавчого музею. Завідувачка музею Герасименко В.А. провела для дітей цікаву екскурсію. Особливо сподобались дітям старовинні предмети побуту. Також школярі побували у шкільній медіатеці, де мали можливість поринути у чудовий світ книги.

Вихованці 1 та 4 загонів здійснили екскурсію до редакції районної газети «Маяк».

...

Закриття англомовного табору "Sunshine"
Доданий 08.06.2018

8 червня 2018 року відбулося закриття англомовного табору "Sunshine" та табору з німецьким профілем "Sonnenstrahlen". Цього року подія проходила в незвичному форматі: діти змагалися під час захоплюючої гри "Jeopardy", яка дуже популярна в США.  Питання гри включали в себе тематику кожного дня, проведеного дітьми в таборі. Наприкінці табірного дня діти поділилися враженнями про проведений час в мовних таборах.

...

Навчальна екскурсія до славетного козацького міста Охтирка
Доданий 08.06.2018

7 червня 2018 року учні 7-Б та 10-А класів разом із класними керівниками здійснили навчальну екскурсію до славетного козацького міста Охтирка та відпочили поблизу річки Ворскла. 

...

Табір «Сонечко». День сьомий - день театру
Доданий 07.06.2018

7 червня 2018 року вихованці табору відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» побули прем'єрі вистави «Кицькин дім» у постановці театральної студії «Ніка» районного будинку культури. Чудові декорації, яскраві костюми, чудова гра юних акторів справили на дітей неперевершене враження. Діти та дорослі дякують керівнику студії «Ніка» Захаржевській В.А. за створення казкового настрою та прекрасні хвилини, проведені разом з героями вистави.

Після перегляду вистави таборята розважались на дитячих ігрових майданчиках міста.

...

«День Професій» («Professions Day»)
Доданий 07.06.2018

7 червня 2018 року у мовному таборі «Sunshine» був «День Професій» («Professions Day»). Діти здійснили екскурсії до міської друкарні та пожежної частини, для того щоб ближче познайомитися з роботою пожежника та друкаря. Після цього діти зібралися в дитячому парку для обговорення побаченого та почутого англійською мовою. Далі на них чекали ігри та завдання на тему «Професії». Особливо їм стала до вподоби гра «Хто я?».

...

Звітування директора школи
Доданий 07.06.2018

7 червня 2018 року відбулося звітування директора КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" Ємельяненко Тамари Миколаївни. Дякуємо педагогічному, учнівському та батьківському колективам за високу оцінку роботи директора!

...

Квест "Meine Lieblingsstadt ist Bogoduchiw"
Доданий 06.06.2018

6 червня 2018 року в мовному таборі "Sonnenstrahlen" спільно з англомовним табором пройшов квест "Meine Lieblingsstadt ist Bogoduchiw". На 6-ти різних станціях діти отримували цікаву інформацію та виконували тематичні завдання. На німецькомовній станції "Bogoduchiw.Malerische Objekte" таборята узагальнили отримані раніше знання.

...

«Оглядова екскурсія рідним містом» («Sightseeing Day»)
Доданий 06.06.2018

6 червня 2018 року в англомовному таборі пройшов день «Оглядова екскурсія рідним містом» («Sightseeing Day»). День розпочався із зустрічі в класі, на якій таборята дізналися про цікаві факти з життя та історії міста, та познайомилися з маршрутом станцій, які на них чекали. Потім діти вирушили до парку, де поділившись на групи та відвідали станції: «Factories and Plants» (Заводи та Фабрики), «Famous People» (Відомі Люди), «Cultural Station» (Культура), «Environmental Station» (Навколишнє середовище), «Educational Institutions» (Освіта). На станції "Plants and Factories" діти познайомилися із заводами та фабриками, які розташовані на території нашого міста, та продукцією, яку вони виробляють. Станція дуже сподобалася дітям, оскільки вони мали змогу скуштувати продукцію від виробників. На зупинці «Famous People» (Відомі Люди) діти прослухали розповідь про видатних діячів минулого Богодухівщини. Доповнили речення дієсловами минулого часу та згадали як правильно читати дати англійською. На зупинці «Cultural Station» (Культура) діти дізнались про визначні пам’ятки та пам’ятники на території міста та історію їх побудови. Потім поділилися своїми мріями про те, чого їм не вистачає в місті. Наприклад,  це зоопарк, басейн, кінотеатр, навіть, аеропорт. На станції "Environment" діти познайомилися з проблемами навколишнього середовища нашого міста та запропонували шляхи вирішення цих питань. На зупинці "Educational Institutions" діти допомогли уявним новим жителям міста знайти заклади освіти для навчання. Загалом екскурсія дуже сподобалась дітям та розширила їх кругозір.

...


1-12 13-24 25-36 37-48 49-60 ... 349-360 361-371