Новини


Психологічна гра «Пізнай себе»
Доданий 24.04.2018

24 квітня 2018 року практичний психолог КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» Ярошенко Л.О. провела з учнями 3-4-х класів ХРУЩОВО-МИКИТІВСЬКОЇ та СЕМЕНОЯРСЬКОЇ філій психологічну гру «Пізнай себе», в процесі якої здійснювалась діагностика мотиваційної сфери та ставлення до школи. Під час гри створювались ситуації, які спонукали дітей до співпраці та до вміння спілкуватися з однолітками.

...

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»
Доданий 24.04.2018

 24 квітня 2018 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» учні та педагоги КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» провели у ХРУЩОВО-МИКИТІВСЬКІЙ та СЕМЕНОЯРСЬКІЙ філіях ряд заходів. Для учнів 8-9-х класів була проведена інтерактивна гра-виставка «Маршрут безпеки», метою якої є профілактика ВІЛ/СНІД та ІПСШ., а також підвищення порогу толерантності до людей, які живуть з ВІЛ/ СНІДом. «Подорож» відбувалася по 4 станціях, на кожній з яких висвітлювалась актуальна тема з життя молоді. У проблемах ВІЛ/СНІДу, ІПСШ, та небажаної вагітності підліткам допомагали розібратися 11-класники, які є фасилітаторами гри, тобто тими, хто допомагає під час проходження тієї чи іншої станції.

Соціальний педагог Рєчкіна С.В. разом з лідерами учнівського самоврядування, членами волонтерської організації «Крила надії» Болотною Іриною та Дмитришиною Євгенією провели тренінгове заняття з учнями 5-6-х класів «Інші люди», під час якого розглянули проблеми дітей з особливими потребами.

...

Екскурсія до місцевої пожежної частини.
Доданий 24.04.2018

22 квітня 2018 року учні 5-А та 5-В класів разом із класними керівниками Омельченко НВ. та Лещенко О.П. здійснили екскурсію до місцевої пожежної частини.

...

Екологічна акція «За чисте довкілля»
Доданий 24.04.2018

24 квітня 2018 року в рамках двомісячника «Зелена весна» у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» була проведена екологічна акція «За чисте довкілля», в якій взяли участь учні 5-х та 11-х класів.

...

Інтерактивна гра-виставка «Маршрут безпеки»
Доданий 23.04.2018

23 квітня 2018 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» була проведена інтерактивна гра-виставка «Маршрут безпеки» для учнв 8-х класів, метою якої є профілактика ВІЛ/СНІД та ІПСШ , а також підвищення порогу толерантності до людей, які живуть з ВІЛ/ СНІДом. «Подорож» складалась з 4-х станцій, на кожній з яких висвітлювались актуальні теми із життя молоді. З проблемами ВІЛ/СНІДу, ІПСШ, та небажаної вагітності восьмикласникам допомагали розібратися одинадцятикласники, які є фасилітаторами гри, тобто тими, хто коригує, допомагає учасникам під час проходження станції.

...

Екологічна акція «За чисте довкілля»
Доданий 23.04.2018

23 квітня 2018 року в рамках двомісячника «Зелена весна» у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» була проведена екологічна акція «За чисте довкілля», в якій взяли участь учні 9-х та 11-х класів. Старшокласники посадили на території школи 25 саджанців лип, впорядкували клумби, висадили на них квіти.

...

Поїздка учнів 11-х класів до НАДУ при Президентові України
Доданий 21.04.2018

21 квітня 2018 року учні 11-А,Б класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  здійснили  поїздку до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Зокрема, учні ознайомилися із спектром спеціальностей, які пропонує заклад, а також  відвідали тренінг з розгляду проблемних питань, які виникали у абітурієнтів під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році за дисциплінами: українська мова та література, історія України, математика, географія, англійська мова.

...

Обласний семінар від видавництва «Express Publishing»
Доданий 18.04.2018

18 квітня 2018 року учитель англійської мови КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» Богмацер О.В. відвідала обласний семінар від видавництва «Express Publishing» на тему «This is how it works: the core and evolution of the modern course book», під час якого спікери продемонстрували, як працювати із сучасними підручниками та як поєднати комп’ютерні ігри із вивченням англійської мови.

...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018»
Доданий 18.04.2018

18 квітня 2018 року на базі Харківської обласної бібліотеки для дітей відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018» («Найкращий читач України»), у якому взяв участь і учень 6-Б класу КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» Саранча Дмитро. На розгляд журі учень представив власну творчу роботу, присвячену улюбленому твору, та есе про культурну спадщину регіону. Юний читач вразив журі своєю ерудицією, артистизмом, навичками творчої інтерпретації прочитаного. Усі учасники ІІІ етапу Конкурсу були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Підбиття підсумків Конкурсу ще попереду. Тож сподіваємося, що Саранча Дмитро буде серед переможців, адже він гідно представив наш заклад. Побажаємо талановитому юному читачу успіхів!

...

Онлайн-олімпіада з української мови освітнього сайту "На урок".
Доданий 17.04.2018

17 квітня 2018 року учні 11-А класу взяли участь в онлайн-олімпіаді з української мови освітнього сайту "На урок".

...

Благодійна акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Доданий 13.04.2018

12-13 квітня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» проводилась благодійна акція «Солодкий подарунок воїнам АТО». Учні збирали приємні солодкі подарунки, щоб нагадати нашим захисникам про чудові великодні свята, щиро привітати і покращити настрій воїнам, які перебувають на передовій. Пакунки з вітаннями та подарунками були передані богодухівським волонтерам, які відвезуть їх в зону АТО.

...

Акція «Чиста школа – чисте місто»
Доданий 13.04.2018

13 квітня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІ № 2» в рамках двомісячника «Зелена весна» була проведена акція «Чиста школа – чисте місто», під час якої учні прибирали закріплені за класами території, а також разом з учителями біології висаджували квіти на шкільних клумбах.

...


1-12 13-24 25-36 37-48 49-60 ... 337-348 349-351