Новини


Зустріч голови районної державної адміністрації з лідерами учнівського самоврядування
Доданий 13.12.2018

13 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права голова районної державної адміністрації Володимир Шаров зустрівся з лідерами учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти міста, серед яких були й учні КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2".
Володимир Анатолійович ознайомив учнівську молодь з основними функціями та завданнями районної державної адміністрації як органу виконавчої влади, станом соціально-економічного розвитку району, а також порадив лідерам учнівського самоврядування розвивати в собі якості, які в майбутньому допоможуть їм досягти успіхів у житті та плідно працювати на благо рідного краю, своєї країни. 
Насамперед учнів хвилювало питання як здійснюється процес децентралізації у районі та які зміни чекають на наш район у недалекій перспективі. Під час розмови обговорили й реформи, які відбуваються в нашій країні. «В нашій країні зміни відбуваються у багатьох сферах: діяльності органів влади, медицині, освіті, армії, і втілювати в життя щось нове завжди складно. Однак ті процеси, які зараз розпочалися в Україні, держави Європи вже пройшли – це дає впевненість, що ми на правильному шляху», - зокрема, зазначив голова районної державної адміністрації.
Молодь зустрілась також із першим заступником голови районної державної адміністрації Валентиною Зиряновою. Під час спілкування Валентина Вікторівна розповіла про структуру районної державної адміністрації та особливості діяльності структурних підрозділів, акцентувала увагу на понятті «лідер», ознаках лідерства, значенні його в колективі, а ще відповідальності, яку має усвідомити той, хто показав свою першість, свою перевагу і готовність вести за собою, запевнила, що таких активних молодих людей обов’язково чекає велике майбутнє.
На згадку про зустріч лідери учнівського самоврядування отримали від керівництва району по примірнику Конституції України та буклети про наш район.

...

Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання"
Доданий 11.12.2018

11 грудня 2018 року  в КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  був проведений психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання".  Класні керівники, учителі-предметники 5-х класів, практичний психолог, соціальний педагог, медичний працівник обговорили особливості роботи з учнями даної вікової категорії. Тренінгові вправи, продемонстровані представниками адміністрації школи, допомогли краще зрозуміти специфіку роботи з п'ятикласниками. Колегіально були розроблені рекомендації.

 

...

Пізнавально-розважальна гра «Поклик джунглів»
Доданий 11.12.2018

11 грудня 2018 року вчитель фізичної культури КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» Зоріна О.І. провела з учнями 2-А класу пізнавально-розважальну гру «Поклик джунглів».

...

Екскурсія до міста Харкова
Доданий 11.12.2018

11 грудня 2018 року учні 6-Б класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  разом Із класним керівником ГерасименкоВ.А. здійснили екскурсію до міста Харкова. Діти переглянули виставу "Ніч перед Різдвом" у театрі юного глядача та відвідали розважальний центр "Французький бульвар".

...

Екскурсія до Харківського державного цирку
Доданий 10.12.2018

9 грудня 2018 року  учні 1-Б класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І -ІІІ СТУПЕНІВ N2" здійснили екскурсію до Харківського державного цирку. Яскраве шоу...Діти отримали великий заряд веселощів та позитиву.

...

Екскурсія до міста Харкова
Доданий 08.12.2018

8 грудня 2018 року учні 7-Б та 7-В класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" відвідали  фабрику ялинкових іграшок у місті Харкові. Діти побачили  увесь процес виготовлення ялинкових прикрас та ще й кожен розмалював іграшку.

...

День відкритих дверей для майбутніх першокласників
Доданий 08.12.2018

Вже стало доброю традицією у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» проводити на початку грудня День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків. 8 грудня 2018 року діти, батьки та вчителі зустрілися у святково прибраній залі, де відбулося святкове дійство. До малюків в гості завітали їхні улюблені герої з мультфільмів: фіксики Сімка та Нолик, Дімдімич, Баба Яга, Попелюшка, які проводили з дітьми ігри, загадували загадки, танцювали. Прикрасою свята стали виступи учнів 5-6-х класів Рери Єлизавети, Тронько Марії, Личак Юлії. Але на цьому свято не закінчилось, адже на дітей чекала захоплива подорож. Малеча разом з мультгероями подорожувала чарівними станціями: «Мультляндія», «Сніговичок», «Розважальна». Разом з вихователями та вчителями діти виготовили власними руками сніговичків, яких розташували на імпровізованих бурунах.

Перед батьками майбутніх першокласників виступила директор школи Ємельяненко Т.М., яка розповіла про школу, про програми, за якими будуть навчатися діти в 2019/2020 навчальному році. Батьки також зустрілися з класними керівниками майбутніх першокласників. Спілкування пройшло в атмосфері доброзичливості та великої зацікавленості.

День був сповнений творчості та позитивних емоцій.

«Знайомство зі школою стало для наших дітей незабутнім святом», - так висловлювались батьки.

«Ми хочемо навчатись у цій школі», - вигукували майбутні першокласники.

...

Військово-спортивна гра «Ігри патріотів», присвячена Дню Збройних Сил України.
Доданий 06.12.2018

6 грудня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» була проведена військово-спортивна гра «Ігри патріотів», присвячена Дню Збройних Сил України. Зі святковими привітаннями перед майбутніми захисниками, юнаками 10-11-х класів, виступила група підтримки з числа учнів 6-х, 7-х, 9-х, 10-х класів. У другій частині свята відбулися командні змагання: з армреслінгу, відтискання від підлоги в упорі лежачи, розбір та збір автомата Калашникова, підтягування на перекладині, кидок баскетбольного м’яча в кільце, бій подушками, поїдання солдатської каші, перетягування канату. У процесі справжньої спортивної боротьби з перевагою в 1 бал перемогу одержала команда 11-А класу. Вітаємо!

...

Тиждень фізики
Доданий 05.12.2018

Важко уявити сучасного учня без його улюбленого помічника – мобільного телефону. Тому 5 грудня 2018 року учитель фізики КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І – ІІІ СТУПЕНІВ № 2» Кузьменко Н.В. провела урок із використанням BYOD (Bring Your Own Devise – принеси свій власний гаджет) технологій, на якому учням було продемонстровано можливості застосування мобільних додатків (Smart Tools, Physics at schools, QR-code scanner).

...

Година спілкування  "Здоров'я- це скарб"
Доданий 04.12.2018

4 грудня 2018 року  вихователь групи подовженого дня КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  Терещенко С. I. провела  годину спілкування  "Здоров'я- це скарб".

...

Виставки дитячих малюнків "Розвивальні та нестандартні способи малювання"  і  "Зимовий вернісаж"
Доданий 03.12.2018

29 та 30 листопада 2018 року в рамках тижня  образотворчого мистецтва учитель Кіпріч М.М. організувала та  провела виставки дитячих малюнків "Розвивальні та нестандартні способи малювання"  і  "Зимовий вернісаж".

...

Екскурсія до Богодухівського районного суду
Доданий 03.12.2018

30 листопада 2018 року в рамках місячника правового виховання учні 9-Б класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2", разом із педагогом-організатором Остаховою Н.С.,  відвідали Богодухівський районний суд. Перед учнями виступив голова суду Шалімов Д.М., який познайомив присутніх із основними аспектами роботи судді. Суддя Уварова Ю.В. розповіла про особливості кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх. Надзвичайно цікаву оглядову екскурсію провела керівник апарату суду Цілюрик Л.Л.

...


1-12 13-24 25-36 37-48 49-60 ... 349-360 361-371