Новини


Конкурс ораторського мистецтва.
Доданий 01.10.2018

1 жовтня 2018 року  в КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" був проведений конкурс ораторського мистецтва.

...

День музики
Доданий 01.10.2018

1 жовтня 2018 року в рамках тижня музичного мистецтва та художньої культури в КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" був проведений День музики. Зранку на дітей чекала "музична скринька", за допомогою якої вони мали змогу обрати для себе пісню дня. Під час  перерв  учні насолоджувалися класичною  музикою, яку для них віртуозно виконував на баяні учень 9-А класу Доценко Дмитро.

Для учнів початкової школи було проведене свято "Чарівний світ музичних інструментів", на яке завітала Фея Музики. Діти чудово провели час і  на згадку отримали від Феї подарунок - диск із сучасною дитячою музикою.

...

Виїзний День науки
Доданий 27.09.2018

27 вересня 2018 року в КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» за сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. був проведений виїзний День науки за участі молодих науковців НТУ «ХПІ». На заході були присутні : Шаров В.А., голова Богодухівської районної державної адміністрації; Зирянова В.В., перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації; Повойко І.О., начальник відділу освіти; Куфтеріна Н.С., голова Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації та Міністерстві охорони здоров’я України, радник голови Харківської обласної державної адміністрації; Томашевський Р.С., директор інституту енергетики, електроніки та електромеханіки національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Віра Терновська, фахівець з питань освіти посольства США; Ларін О.О., заступник директора інженерно-технічного інституту національного технічного університету, процесор кафедри динаміки і міцності машин; Радогуз С.А., заступник відповідального секретаря центральної приймальної комісії національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Свято розпочалося з урочистої лінійки, де зі словами привітань до учнів і педагогів закладу звернулися шановні гості. Потім школярі, яких розділили на 8 груп, поринули в чарівний світ точних і природничих наук, технологій. Вони слухали лекції та освоювали майстер-класи в стилі STEM за такими темами: «Фізика — це просто», «Захоплююча мехатроніка», «Бородата історія мов програмування», «Секрети турбін», «Сміття: хто кого?», «Двигун Стерлінга», «Сонце — джерело світла», «Електромеханіка та 3D принтинг», брали участь в експериментах, дослідах, інтерактивному спілкуванні. Учні дізналися багато нового, та відкрили для себе, що наука може бути також і цікавою.

 

...

Свято «Золота осінь в мирній Україні»
Доданий 21.09.2018

В рамках проведення обласної акції «Оберіг для захисника Вітчизни» 21 вересня 2018 року учні КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у Святі «Золота осінь в мирній Україні», присвяченому Міжнародному Дню миру. Була організована виставка поробок з природного матеріалу та оберегів задля підтримки військових, захисників нашої Вітчизни. Учні отримали гарний настрій та заряд позитивних емоцій, а ще – солодкі подарунки від голови районної державної адміністрації Володимира Шарова та голови районної ради Сергія Панова. 

...

Танцювальний флешмоб "Ми за мир на планеті Земля"
Доданий 21.09.2018

21 вересня 2018 року в рамках Всеукраїнської освітньої кампанії "Голуб миру" у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ  №2" був проведений танцювальний флешмоб "Ми за мир на планеті Земля".

...

Екскурсія до Фельдман Екопарку
Доданий 21.09.2018

З метою сприяння всебічному розвитку особистості, виховання любові до рідного краю, збагачення знань про його природу 21вересня 2018 року учні 9-А, 9-В та 10-А класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» разом із класними керівниками Зубовою В.Б. та Хижняк С.М. здійснили екскурсію до Фельдман екопарку. Була проведена змістовна, захоплююча екскурсія по парку. Діти відвідали контактний зоопарк.

Дякуємо за надану можливість цікавого відпочинку!

...

«Мистецька галерея осені»
Доданий 20.09.2018

Тихенько, немов таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий подих приємно розливається вулицями міст і сіл, парками і скверами, лісами та полями, а також коридорами школи, де руками батьків та учнів створена осіння фантазія…

«Мистецька галерея осені» - таку назву має традиційна виставка поробок з природних матеріалів, яка відбулася 20 вересня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 за участю учнів 1-4 класів. Готуючись до виставки, свою фантазію, вигадку, майстерність виявили не тільки діти, але й їхні батьки. Своїми вправними руками вони створили справжні «шедеври», які радували око всіх, хто завітав у цей день до школи.

Все,чим багата українська земля, красувалося на виставкових столах. Вироби були різноманітними: лісові мешканці, казкові герої, екзотичні звірі, осінні букети з овочів та фруктів, кораблі, літаки, віночки та багато інших цікавинок. Переходячи від одного столу до іншого, відвідувачі могли потрапити до фермерського господарства, на українське подвір'я або на лісову галявину. Баклажани, гарбузи, кабачки та інші дарунки осені ожили на виставці. Роботи дітей довели: якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні речі перетворити на справжні шедеври.

...

Виставка осінніх композицій з квітів
Доданий 20.09.2018

20 вересня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" була проведена виставка осінніх композицій з квітів та природного матеріалу "Хай буде мир на планеті Земля", в якій взяли участь учні 9-11-х класів.

...

Виставка осінніх композицій з квітів та природного матеріалу "Хай буде мир на планеті Земля"
Доданий 19.09.2018

19 вересня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" була проведена виставка осінніх композицій з квітів та природного матеріалу "Хай буде мир на планеті Земля", в якій взяли участь учні 5-8-х класів.

...

Загальні збори
Доданий 14.09.2018

14 вересня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" були проведені загальні збори (конференція), на яких були присутні голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А., адміністрація школи, батьки, вчителі, учні. У ході зборів було розглянуто ряд важливих питань, зокрема: про використання благодійних внесків за червень-серпень 2018 року, про затвердження Концепції розвитку КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" на 2018-2023 роки. На зборах було обрано голову та членів ради школи. Голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А. відповів на запитання, що турбували батьків.

...

Батьківські збори
Доданий 14.09.2018

Протягом тижня практичний психолог Ярошенко Л.О. на батьківських зборах в 5-х, 9-х класах проводила просвітницькі бесіди. Були підняті проблемні питання "Булінг в освітньому середовищі", "Особливості інклюзивного навчання", "Проблеми адаптації учнів 5-х класів". За відгуками батьків таке спілкування сприяє більш компетентному розумінню питань освіти.

...

Лекція на тему: «Стоп булінг!»
Доданий 13.09.2018

13 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайлом Конозом разом з працівниками Богодухівського районного відділу виконавчої служби Головного територіально управління юстиції у Харківській області Тимченко І.М., Нагорна С.П. було організовано та проведено лекцію на тему: «Стоп булінг!» для учнів 6-х класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2».

...


1-12 13-24 ... 325-336 337-348 349-360 361-372 373-384 ... 409-420 421-432