Новини


Вітання зі святом Миколая.
Доданий 19.12.2017

19 грудня 2017 року члени учнівської ради організували вітання учнів початкової школи зі святом Миколая.

...

Свято Миколая
Доданий 19.12.2017

Свято Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожна людина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітної мрії.
На нього чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. Дорослі мають подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Вже стало традицією для учнів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» вітати малюків дошкільних навчальних закладів зі Святом Миколая. 19 грудня 2017 року учні 5-Б класу відвідали дитячий садок № 7. П’ятикласники під керівництвом учителя історії Калітіної Л.М., педагога-організатора Остахової Н.С., учителя музичного мистецтва Турчин А.О. підготували для дітей виставу «Завітав до нашої оселі Святий Миколай». Учні вручили дітям іграшки, які зібрали під час проведення акції «Іграшка дітям від Миколая»

...

ЗНО-2018
Доданий 19.12.2017

19 грудня 2017 року для учнів 11-А та 11-Б класів був проведений урок інформатики щодо порядку та особливостей проведення ЗНО у 2018 році. Учні розглянули рекомендації ХРЦОЯО, виконали практичні завдання та ознайомилися із сайтом Українського центру оцінювання якості освіти.

...

Конкурс "МАН-ЮНІОР Ерудит-2017"
Доданий 19.12.2017

З 11 по 15 грудня 2017 року 22 учня КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у конкурсі "МАН-ЮНІОР Ерудит-2017" у номінаціях "Екологя", "Астрономія" та "Історія".

...

І Національний конгрес освітян України.
Доданий 16.12.2017

15 грудня 2017 року директор КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" Ємельяненко Т.М. та заступник директора з навчально-виховної роботи Рідкокаша С.М. взяли участь у І Національному  конгресі освітян України, який проходив у  місті Києві. 
 

...

Науково-практичний семінар для завідувачів районних методичних кабінетів
Доданий 13.12.2017

3 грудня 2017 року на базі КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений науково-практичний семінар для завідувачів районних методичних кабінетів «Завдання методичних служб щодо розвитку професійної компетентності педагогів в умовах підготовки до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

У роботі семінару взяли участь: Шаров В.А. – голова Богодухівської районної державної адміністрації, Панов С.Ф. – голова Богодухівської районної ради, Зирянова В.В. – перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації, Повойко І.О. – начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації, Покроєва Л.Д. – ректор КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», Вольянська С.Є. – проректор з науково-методичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», Папернова Т.В. – завідувач навчальним відділом КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», Ротфорт Д.В. – методист Центру громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Робота семінару складалася з трьох блоків. Практично-презентаційний блок розпочався з екскурсії закладом освіти, яку провели педагоги школи. Гості мали змогу відвідати заняття у 1-му пілотному класі, народознавчий музей, ознайомитись з технічним забезпеченням кабінетів фізики, хімії, біології, математики. До уваги учасників семінару був представлений відеофільм «Один день із життя першокласника».

У своєму виступі начальник відділу освіти Повойко І.О. розповіла про формування сучасного освітнього середовища у Богодухівському районі. Завідувач районного методичного кабінету при відділі освіти Беспалько О.О. представила досвід роботи з теми «Забезпечення організаційно-методичного супроводу реалізації Концепції Нової української школи в районі». Директор КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» Ємельяненко Т.М. презентувала досвід роботи школи щодо реалізації пілотного проекту з упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Тамара Миколаївна зазначила, що учителі КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» - це ті, хто в русі: агенти змін, які бачать обриси іншого майбутнього й рішуче налаштовані втілити його власними діями і співпрацювати з іншими. Коли досить багато людей іде одним шляхом, виникає рух. А коли рух нагромаджує вдосталь енергії, спалахує революція. Саме її й потребує сучасна освіта.

...

Урок «Я досліджую світ» у пілотному 1-А класі
Доданий 11.12.2017

11 грудня 2017 року у пілотному 1-А класі КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений урок «Я досліджую світ», на якому були присутні: голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А.. голова Богодухівської районної ради Панов С.Ф., перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова В.В., начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко І.О., адміністрація закладу освіти, батьки першокласників. Усі мали змогу побачити, як змінився освітній процес у Новій українській школі.

Нова українська школа буде працювати на засадах особистісно-орієнтованої моделі освіти. У рамках цієї моделі школа максимально враховує права дитини, її здібності, потреби та інтереси, на практиці реалізуючи принцип дитиноцентризму.

Розбудова Нової української школи – це довготермінова реформа, яка розпочинається вже зараз. План упровадження передбачає наступність дій і відповідне ресурсне забезпечення на кожному етапі, а також враховує загальний контекст суспільних змін.

Гості, які завітали до дітей, вручили малюкам подарунок – телевізор, який зробить навчання не тільки цікавим, а й ефективним.

Щира подяка очільникам району за увагу до потреб першокласників. Така турбота про дітей – прекрасний внесок у майбутнє україни.

...

Гра-виставка "Маршрут безпеки"
Доданий 08.12.2017

8 грудня 2017 року була проведена інтерактивна гра-виставка "Маршрут безпеки". Її метою є первинна профілактика ВІЛ-інфекцій, небажаної вагітності, підвищення порогу толерантності до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. Учасниками "Маршруту безпеки" були учні 8-А класу.

...

Вітаємо переможців конкурсу
Доданий 07.12.2017

7 грудня 2017 року команда КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2», а саме Буряковский О, Полевич Є. та Литвиненко М., під керівництвом вчителя Заяц І. С. отримала нагороду за 1 місце у конкурсі Харківської обласної ради «Місцеве самоврядування - це ми». В цій роботі учні, показали на практиці взаємодію влади та суспільства. Діти стали учасниками ініціативної групи «Дружня громада-міцна держава» в проекті «Разом в майбутнє», де виявили себе не байдужими та активними членами суспільства. Їхня робота проходила за сприяння першого заступника голови Харківської обласної ради - Коваленка В.М., депутата обласної ради - Пушкаря М. Б. та голови Богодухівської агенції розвитку та євроінтеграції - Олексенко Н.І. Своїм прикладом, учні сприяють розвитку локальної демократії в Україні.

...

Екскурсія учнів 6-В класу до Приватбанку
Доданий 07.12.2017

7 грудня 2017 року учні 6-В класу разом із класним керівником  Оксенич Д.В. здійснили екскурсію до Приватбанку.

...

Тиждень фізики
Доданий 07.12.2017

6 декабря 2017 в рамках недели физики в школе была организована выставка тематических газет "Физика вокруг нас".

...


1-12 13-24 ... 337-348 349-360 361-371