Новини


День здоров'я
Доданий 07.09.2018

7 вересня 2018 року в рамках Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури та спорту у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений День здоров'я.

Теплого вересневого ранку учні 5-11 класів разом з учителями зібрались на шкільному подвір’ї. У всіх був піднесений радісний настрій, світило яскраве сонце, і на душі, і в природі панувало тепло. Присутніх привітала директор школи Ємельяненко Т.М., яка побажала всім приємного відпочинку та спортивного запалу під час змагань. Після музичної зарядки та проведеного інструктажу з безпеки життєдіяльності велика шкільна родина вирушила до міського ставка «Копань».

Як зграйки мурашок розташовувалися класи на території поблизу ставка. Короткий перепочинок, сніданок, і, нарешті, спортивні змагання. Учителі фізичної культури підготували для учнів 5-8 класів спортивні естафети, для 9-11 класів - спортивно-туристичну смугу перешкод. Долаючи їх, юні спортсмени демонстрували спритність та витривалість, уміння долати труднощі та взаємовиручку. Команди як старшої, так і середньої груп, вдало виступили та показали добрі та відмінні результати. Добре справилися учасники середньої вікової групи і з Олімпійською вікториною.

А як же в поході обійдешся без пісні, яка згуртовує і зближає навіть тих, хто вважає, що не вміє співати. Різноманітні пісні прозвучали в цей сонячний день. Виконувались вони під гітару і акапельно, супроводжувались танцювальними рухами і рольовими дійствами. Найголовніше, що кожен відчув себе частинкою шкільного дружнього колективу.

Хочеться подякувати всій творчій групі педагогів, які взяли участь у підготовці і проведенні Дня здоров’я: учителям фізичної культури Попкову В.В., Дзюбі Л.М., Зоріній О.І., Гальченко А.С., педагогу-організатору Остаховій Н.С., учителю музичного мистецтва Турчин А.О. та всім класним керівникам 5-11 класів.

...

Перші уроки
Доданий 03.09.2018

3 вересня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" пройшли перші уроки.

...

Свято Першого дзвоника «Під пурпуровими вітрилами у новий навчальний рік».
Доданий 03.09.2018

3 вересня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» відбулося свято Першого дзвоника «Під пурпуровими вітрилами у новий навчальний рік». На шкільному подвір'ї, яке було стилізоване під палубу корабля з пурпуровими вітрилами, зібралася вся шкільна родина. Першокласників завели на борт шкільного корабля директор школи Ємельяненко Тамара Миколаївна разом з класними керівниками Шитохою А.П., Калюжною О.М., Десятниченко О.В.

На свято до школи завітало багато гостей: голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А., голова Богодухівської районної ради Панов С.Ф., перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова В. В., начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко І. О., голова міської ради Голуб М. В., заступник міського голови Мальована О. А., головний спеціаліст державного архіву Харківскої області Коптєва О.А., депутат обласної ради Львова О.В., депутат районної ради Скорик О.О., головний інженер державного підприємства «Гутянське лісове господарство» Бабак О.О., матір Сергія Слісаренка Слісаренко Т. Д., колишній директор школи Дем'яненко К.Н. Гості завітали на свято не з пустими руками, а привезли з собою подарунки, які допоможуть учням здобувати знання, використовуючи новітні технології.

На борту шкільного корабля не було байдужих, адже всім було цікаво спостерігати за діяннями Джека Горобця та його команди, які викрали подарунки першокласників, підтанцьовувати разом з командою юних матросів. А яким безпосереднім був виступ першокласників, які артистично виконали свою першу шкільну пісню! Апогеєм свята стало виконання групою старшокласників Гімну школи. Для учнів пролунав перший дзвоник нового 2018/2019 навчального року, який дали першокласники Шарова Дар'я і Коваленко Матвій та одинадцятикласники Сухина Олександр та Іванова Євгенія. За традицією учні 10-х та 11-х класів відвели малюків на перший урок у затишні класи Нової української школи.

...

Засідання педагогічної ради школи
Доданий 29.08.2018

29 серпня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" було проведене засідання педагогічної ради. Інформаційний блок пройшов під гаслом: "Удосконалюватися - значить мінятися, бути досконалим - означає змінюватися часто". Гасло довідково- консалтингового блоку: "Зміни закон життя. І ті, хто дивиться тільки у минуле чи лише на сьогодення, безпечно пропустять майбутнє". Було розглянуто низку важливих питань щодо організованого початку нового 2018/2019 навчального року.

...

День Державного Прапора України.
Доданий 23.08.2018

23 серпня 2018 року педагоги та учні КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у святкуванні Дня Державного Прапора України.

...

Підвищення кваліфікації вчителів англійської мови
Доданий 21.08.2018

21 серпня 2018 року на базі КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ №2» розпочалися курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти району, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, відповідно до Концепції «Нова українська школа».
Слухачі курсу, зокрема, дізнаються, як підвищити мотивацію дітей до навчання, правильно вказувати на помилки та максимально розкрити лінгвістичні здібності.

...

Оглянуто готовність опорного закладу до нового навчального року
Доданий 09.08.2018

9 серпня 2018 року комісією, до складу якої входять перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко був оглянутий опорний заклад КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» з філіями.
Для створення більш комфортних умов для усіх учасників освітнього процесу проведено якісний ремонт приміщень, класних кімнат, коридорів. Крім того, проведено ремонт та оснащення ресурсної кімнати і медіатеки.
На учнів 1-х класів чекають класи, оснащенні новими меблями, мультимедійним обладнанням та оргтехнікою за стандартами Нової української школи.
Члени комісії відзначили, що заклад освіти до нового навчального року готовий.

...

Зустрічаємо поважних гостей
Доданий 04.07.2018

3 липня 2018 року  ресурсну кімнату з медіатекою у КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ступенів №2» з робочим візитом відвідала представник Фонда Порошенка Аліна Мельник, яка опікується питанням інклюзивної освіти. Під час зустрічі, на якій були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко та радник голови Харківської обласної державної адміністрації Алла Ройтблат обговорено роботу Центру, визначено подальші шляхи покращення матеріально-технічного забезпечення кабінетів. 
 

...

Урочистості з нагоди Дня Конституції.
Доданий 27.06.2018

27 червня 2018 року педагоги та учні КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" взяли участь у міських урочистостях з нагоди Дня Конституції.

...

Випускний бал
Доданий 22.06.2018

22 червня 2018 року у КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" відбувся Випускний бал.

...

Закриття зміни у пришкільному таборі відпочинку "Сонечко"
Доданий 16.06.2018

15 червня 2018 року відбулося закриття табірної зміни у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко» КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2». Діти разом з вихователями та вожатими підготували прощальну шоу-програму «Друзі, до побачення!». Після святкової програми на дітей чекали солодкі сюрпризи – морозиво та черешні.

 
 

...

Зустріч депутата обласної ради Миколи Пушкаря з обдарованою учнівською молоддю міста
Доданий 16.06.2018

На Богодухівщині вже стало доброю традицією по завершенню навчального року проводити зустріч обдарованої учнівської молоді з депутатом обласної ради, директором Богодухівського електромеханічного заводу філії ДНВП «Об’єднання Комунар» Миколою Пушкарем та першим заступником голови районної державної адміністрації Валентиною Зиряновою. Це випускники, які упродовж навчання у школі досягли значних результатів у районних, обласних та всеукраїнських інтелектуальних конкурсах, серед яких Всеукраїнські учнівські олімпіади із навчальних дисциплін, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Всеукраїнський конкурс учнівської творчості.
Микола Борисович та Валентина Вікторівна звернулися до молодої еліти міста з побажаннями добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань, а також висловили щиру вдячність працівникам освіти, адже досягнення вихованців – результат копіткої праці висококваліфікованих педагогів.
Сподіваємося, що зустріч надовго запам’ятається кожному учаснику. Бажаємо юним талантам нових перемог, невичерпної жаги до знань, віри в можливості для здійснення мрій в ім’я нашої України!

...


1-12 13-24 ... 337-348 349-360 361-372 373-384 385-396 ... 409-420 421-432