Новини


День відкритих дверей для майбутніх першокласників

Вже стало доброю традицією у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» проводити на початку грудня День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків. 02 грудня 2017 року діти, батьки та вчителі зустрілися у святково прибраній залі, де відбулося святкове дійство. До малюків в гості завітали їхні улюблені герої з мультфільмів: фіксики Сімка та Нолик, Дімдімич, Баба Яга, Попелюшка, які проводили з дітьми ігри, загадували загадки, танцювали. Прикрасою свята стали виступи учениці 2-А класу Гирки Даші, учнів 2-А та 3-В класів, а також учнів 4-Б класу. На цьому свято не закінчилось, адже на дітей чекала захоплива подорож. Малеча разом з мультгероями подорожувала чарівними станціями: «Мультляндія», «Умілі рученята», «Розважальна». Разом з вихователями та вчителями діти виготовили власними руками сніговичків, яких розташували на стенді .

Перед батьками майбутніх першокласників виступила директор школи Ємельяненко Т.М., яка розповіла про школу, про програми, за якими будуть навчатися діти в 2018/2019 навчальному році. Заступник директора з навчально-виховної роботи В’юнник О.В. ознайомила батьків з режимом роботи закладу освіти, з особливостями навчання у початковій школі. Батьки також зустрілися з класними керівниками майбутніх першокласників. Спілкування пройшло в атмосфері доброзичливості та великої зацікавленості.

День був сповнений творчості та позитивних емоцій. На згадку про свято мультгерої вручили дітям книжки-розмальовки та пригостили печивом.

«Знайомство зі школою стало для наших дітей незабутнім святом», - так висловлювались батьки.

«Ми хочемо навчатись у цій школі», - вигукували майбутні першокласники.