Новини


День здоров'я

7 вересня 2018 року в рамках Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури та спорту у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений День здоров'я.

Теплого вересневого ранку учні 5-11 класів разом з учителями зібрались на шкільному подвір’ї. У всіх був піднесений радісний настрій, світило яскраве сонце, і на душі, і в природі панувало тепло. Присутніх привітала директор школи Ємельяненко Т.М., яка побажала всім приємного відпочинку та спортивного запалу під час змагань. Після музичної зарядки та проведеного інструктажу з безпеки життєдіяльності велика шкільна родина вирушила до міського ставка «Копань».

Як зграйки мурашок розташовувалися класи на території поблизу ставка. Короткий перепочинок, сніданок, і, нарешті, спортивні змагання. Учителі фізичної культури підготували для учнів 5-8 класів спортивні естафети, для 9-11 класів - спортивно-туристичну смугу перешкод. Долаючи їх, юні спортсмени демонстрували спритність та витривалість, уміння долати труднощі та взаємовиручку. Команди як старшої, так і середньої груп, вдало виступили та показали добрі та відмінні результати. Добре справилися учасники середньої вікової групи і з Олімпійською вікториною.

А як же в поході обійдешся без пісні, яка згуртовує і зближає навіть тих, хто вважає, що не вміє співати. Різноманітні пісні прозвучали в цей сонячний день. Виконувались вони під гітару і акапельно, супроводжувались танцювальними рухами і рольовими дійствами. Найголовніше, що кожен відчув себе частинкою шкільного дружнього колективу.

Хочеться подякувати всій творчій групі педагогів, які взяли участь у підготовці і проведенні Дня здоров’я: учителям фізичної культури Попкову В.В., Дзюбі Л.М., Зоріній О.І., Гальченко А.С., педагогу-організатору Остаховій Н.С., учителю музичного мистецтва Турчин А.О. та всім класним керівникам 5-11 класів.