Новини


«Мистецька галерея осені»

Тихенько, немов таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий подих приємно розливається вулицями міст і сіл, парками і скверами, лісами та полями, а також коридорами школи, де руками батьків та учнів створена осіння фантазія…

«Мистецька галерея осені» - таку назву має традиційна виставка поробок з природних матеріалів, яка відбулася 20 вересня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 за участю учнів 1-4 класів. Готуючись до виставки, свою фантазію, вигадку, майстерність виявили не тільки діти, але й їхні батьки. Своїми вправними руками вони створили справжні «шедеври», які радували око всіх, хто завітав у цей день до школи.

Все,чим багата українська земля, красувалося на виставкових столах. Вироби були різноманітними: лісові мешканці, казкові герої, екзотичні звірі, осінні букети з овочів та фруктів, кораблі, літаки, віночки та багато інших цікавинок. Переходячи від одного столу до іншого, відвідувачі могли потрапити до фермерського господарства, на українське подвір'я або на лісову галявину. Баклажани, гарбузи, кабачки та інші дарунки осені ожили на виставці. Роботи дітей довели: якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні речі перетворити на справжні шедеври.