Новини


Профорієнтаційна бесіда з елементами тренінгу

27 листопада 2017 року на базі Богодухівського центру зайнятості населення для дітей з

особливим потребами КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» була проведена профорієнтаційна бесіда з елементами тренінгу.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Богодухівського РЦЗ О.В.Філіпова надала випускникам школи інформацію, яка допоможе їм зробити правильний професійний вибір. Діти отримали відповідні індивідуальні та групові консультації із застосуванням комп’ютерного діагностичного тестування, з метою визначення їх нахилів та здібностей.
Старшокласники з цікавістю послухали розповідь Олени Володимирівни про важливість професійного самовизначення, шляхи здобуття професій, у тому числі у Харківському центрі професійної технічної освіти ДСЗ. Вони детально ознайомилися з професіями, за якими проходить навчання в даному центрі, та переглянули відеофільми про актуальні на ринку праці професії.
До надання інформації було залучено представників соціальних партнерів служби зайнятості: в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелицю Дмитра Миколайовича, інтегратора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коноз Михайла Володимировича, які ознайомили присутніх учнів з законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян України за кордоном, а також перевагами легального працевлаштування перед нелегальним.