Новини


Тренінг «Як орієнтуватись у світі професій»

21 березня 2018 року заступник начальника відділу Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова Олена Володимирівна провела тренінг «Як орієнтуватись у світі професій» для учнів 11 класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ I-III СТУПЕНІВ  №2».
Заступник начальника відділу з'ясувала професійні наміри старшокласників, обговорила з ними алгоритм вибору професії, ознайомила з актуальними напрямками професійної діяльності на сучасному ринку праці, запропонувала до перегляду презентацію для учнів «Сучасні інструменти сприяння професійному самовизначенню молоді» та презентувала найновіший винахід у системі зайнятості – профорієнтаційний веб-ресурс «SmartJob» - дистанційний помічник пошуку роботи та працевлаштування. Ця удосконалена система нових технологій дає можливість шукачам роботи самостійно не тільки знаходити необхідну інформацію, а й успішно презентувати себе, знаходити своє місце в світі професій та суспільстві.
Діти з цікавістю сприймали інформацію, познайомились з відеоматеріалами, обмінювались враженнями та мріяли про майбутню професію.
Наприкінці заходу Олена Володимирівна запропонувала присутнім завітати до Богодухівського районного центру зайнятості, де можна пройти профдіагностичне тестування, яке допоможе учням у виборі майбутньої професії.