Новини


Урок «Я досліджую світ» у пілотному 1-А класі

11 грудня 2017 року у пілотному 1-А класі КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений урок «Я досліджую світ», на якому були присутні: голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А.. голова Богодухівської районної ради Панов С.Ф., перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова В.В., начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко І.О., адміністрація закладу освіти, батьки першокласників. Усі мали змогу побачити, як змінився освітній процес у Новій українській школі.

Нова українська школа буде працювати на засадах особистісно-орієнтованої моделі освіти. У рамках цієї моделі школа максимально враховує права дитини, її здібності, потреби та інтереси, на практиці реалізуючи принцип дитиноцентризму.

Розбудова Нової української школи – це довготермінова реформа, яка розпочинається вже зараз. План упровадження передбачає наступність дій і відповідне ресурсне забезпечення на кожному етапі, а також враховує загальний контекст суспільних змін.

Гості, які завітали до дітей, вручили малюкам подарунок – телевізор, який зробить навчання не тільки цікавим, а й ефективним.

Щира подяка очільникам району за увагу до потреб першокласників. Така турбота про дітей – прекрасний внесок у майбутнє україни.