Новини


Відкриття табірної зміни у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко»

29 травня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» відбулося відкриття табірної зміни у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко». Дітей привітали Шаров В.А – голова Богодухівської районної державної адміністрації, Голуб М.В. – міський голова, Ємельяненко Т.М. – директор школи. Вони побажали дітям весело провести час у таборі, добре відпочити влітку, набратися сил та нових вражень.

Цей день для дітей став по-справжньому святковим, адже на території школи за сприянням міського голови М.Голуба, депутата Харківської обласної ради М.Пушкаря, генерального директора ПАТ «Богодухівський м’ясокомбінат» О.Кравецького до Міжнародного Дня захисту дітей було відкрито дитячий ігровий майданчик. М.Б.Пушкар та О.М.Кравецький побажали дітям гарного настрою, незабутніх літніх канікул і влаштували святковий зорепад несподіваних подарунків та приємних сюрпризів.

На майданчику лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги разом з аніматорами. Всі учасники дійства отримали морозиво та кольорові кульки.