Новини


Відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Золота осінь завжди дарує нам феєричні, яскраві, різнобарвні пейзажі, стиглі яблука та особливу блакить неба. Осінь – це пора спокою, пора знань та мудрості, тож недаремно саме восени проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, започаткований 12 серпня 2014 року наказом Міністерства освіти і науки України. Цього року Місячник проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).

Урочисте відкриття Місячника в КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» відбулося 01.10.2018 в медіатеці – структурному підрозділі бібліотеки. Зі словами привітань звернувся до школярів завідувач бібліотеки Тризна О.Г.: «Нехай не буде жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки книги. І пам’ятайте слова з «Повісті минулих літ», що книги – плоди мудрості, джерело мудрості, світло мудрості».

Залучаючи дитину до читання, сучасна бібліотека не тільки відкриває шляхи до важливих джерел інформації, але й робить значно важливішу справу – сприяє творчій самореалізації особистості. Саме творчість є найважливішою складовою успішної, всебічно розвиненої особистості, тому головною метою діяльності шкільної бібліотеки є створення умов для розвитку такої людини, її духовного зростання та творчої самореалізації засобами книги.

На учнів, педагогів, батьків чекає багато цікавих заходів: конференції і круглі столи, флешмоби і виставки, віртуальні галереї і літературні подорожі. Запрошуємо всіх небайдужих до творчості, креативу взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек.